تبلیغات

تبلیغات امروزِ جزو بهترین روش‌ها برای نمایش محصولات است. تبلیغاتی که می‌تواند به شما برای دیده شدن کمک شایانی کند. به طور حتم دیده شدن یکی از رکن‌های اساسی هر پروژه است. تا پروژه دیده نشود، نباید انتظار درآمد و یا جذب مخاطب از آن را داشته باشید. با اینکه وب‌سایت زیپ‌فا هنوز در حالت آزمایشی قرار دارد، اما نباید از رشد روز افزون آن چشم پوشی کرد. سایتی که در ابتدا با قرار دادن مطالبی پیرامون دانلود بازی‌های ویدئویی کار خودش را آغاز کرد و حال به سمت تبدیل شدن به سایت تحلیلی/خبری/دانلودی صنعت بازی‌های ویدئویی پیش می‌رود.

در این راه، موفق شدیم در کم‌ترین مدت، مخاطبین و کاربران فهیم بسیاری جذب کنیم. کاربرانی که دغدغه‌های یکسانی با ما دارند. با تمرکز روی دغدغه‌های کاربران، امروزِ توانسته‌ایم روزانه بیش از ۱۰ هزار بار در گوگل و دیگر موتور‌های جستجو، دیده شویم. بی‌شک این دیده شدن، ورودی‌های بی‌شماری نیز برای ما داشته است و به واسطه همین موضوع، رتبه الکسا قابل قبولی کسب کرده‌ایم.

سایت زیپ‌فا حال به مکان مناسبی برای تبلیغات تبدیل شده است. البته، ما هیچ‌وقت هدف راه‌اندازی بنگاه تبلیغاتی را نداشته‌ایم و به همین منظور،تنها به دردسترس قرار دادن چند جایگاه محدود در سایت برای تبلیغات، بسنده کرده‌ایم. در ادامه به جایگاه‌هایی که می‌توانید در آن‌ها بنر تبلیغاتی خود را قرار دهید، پرداخته‌ایم:

همانطور که مشاهده می‌کنید، تبلیغات شما هیچگاه تبلیغ مزاحمی به همراه خود نخواهد داشت. همچنین با توجه به اندازه‌های در نظر گرفته شده، همواره تبلیغتان در دید مخاطب است. تبلیغاتی که می‌تواند در ظرف مدت کم‌تر از یک ماه، سایت و یا محصولتان را معروف کند.

اما برای قرار گرفتن تبلیغات شما روی سایت، هزینه‌ای نیز در نظر گرفته شده است که در ادامه می‌توانید بررسی کنید:

در آخر، سایت زیپ‌فا می‌تواند مکان مناسبی برای تبلیغات هدفمند شما باشد. مکانی که احترام به مخاطب شرط اصلی آن است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت با ایمیل Info@ZipFa.iR در ارتباط باشید