آموزش بازی Among Us

آموزش بازی Among Us: کمک به هم تیمی‌ های خود پس از مرگ

آموزش بازی Among Us: کمک به هم تیمی‌ های خود پس از مرگ– مرگ، بخشی جدانشدنی از بازی Among Us است و در هر مسابقه تعدادی از بازیکنان به قتل می‌رسند. اما مرگ پایان بازی نیست و بازیکنان پس از مرگ به صورت روح می‌توانند در مسابقه حضور داشته باشند و حتی به تیم خود کمک کنند. اگر می‌خواهید بدانید چطور می‌توانید همچنان پس از مرگ به تیم خود کمک کنید، با زیپ فا همراه باشید.

بازی Among Us که پس از گذشت دو سال از عرضه آن، به یک باره مورد توجه میلیون‌ها بازیکن در سرتاسر جهان قرار گرفته است، 4 تا 10 بازیکن را در یک سفینه قرار می‌دهد و در میان این بازیکنان imposters یا قاتلانی وجود دارند که هویت آنها مشخص نیست. هدف بازیکنان این است که این قاتلان را شناسایی کنند و ماموریت‌های مختلف خود را انجام دهند. در این بین ممکن است کشته شوید و به شکل یک روح در نقشه بازی حضور داشته باشید. اما این پایان کار شما نیست و می‌توانید در همین حالت به دوستان خود کمک کنید.


آموزش بازی Among Us – در بازی Among Us بازیکنانی که در نقش خدمه سفینه هستند، باید ماموریت‌های مختلفی را انجام دهند و در صورتی که به کسی مشکوک شدند یا جنازه پیدا کردند، باید یک جلسه اضطراری برگزار کنند و بررسی کنند که چه کسی قاتل است.


افرادی که کشته شده‌اند تبدیل به روح می‌شوند. روح‌ها به صورت آزادانه می‌توانند در نقشه حرکت کنند و همچنین همه جا را ببینند. اما برای بازیکنان زنده نامرئی هستند و همچنین در جلسات حق رای یا صحبت ندارند. اما روح‌ها همچنان می‌توانند در روند بازی تاثیر داشته باشند و به هم تیمی‌های خود کمک کنند. با ما همراه باشید تا نقش روح‌ها در بازی Among Us را بیشتر بررسی کنیم.

راهنمای بازی Among Us

اگر روح خدمه هستید: تنبلی ممنوع! ماموریت‌های خود را انجام دهید

اگر قاتل بدن شما را به دو قسمت تقسیم کرد و به روح تبدیل شدید، نمی‌توانید به دوستان خود بگویید که چه کسی قاتل است اما همچنان توانایی انجام ماموریت‌های خود را دارید. لازم به ذکر است که پیروزی نهایی نیازمند همکاری تمام روح‌ها و انجام ماموریت هاست. اگر روح‌ها ماموریت‌های خود را انجام ندهند بازیکنان از طریق تکمیل ماموریت قادر به پیروزی نیستند.


آموزش بازی Among Us – پس اگر استراتژی تیم شما این است که با تکمیل ماموریت‌ها قاتلان را شکست دهند، مهم است که حتی پس از مرگ ماموریت‌های خود را انجام دهید. در این حالت حتی کار شما راحت تر می‌شود و می‌توانید به هر قسمت نقشه رفته و کار خود را با خیال راحت انجام دهید.

راهنمای بازی Among Us

اگر روح خدمه هستید: هنگامی که وظایف خود را انجام می‌دهید از افراد حاضر در اتاق است آگاه باشید

برخی از وظایفی که توسط ارواح انجام می‌شود قابل مشاهده است. از این فعالیت‌ها می‌توانیم به خالی کردن آشغال‌ها و اسکن اشاره کنیم. قاتلان نمی‌توانند روح‌ها را ببینند، اما همانطور که گفتیم برخی از فعالیت‌ها مانند خالی کردن آشغال‌ها قابل مشاهده است. موضوعی که می‌تواند تبدیل به ابزاری برای آنها و گمراه کردن دیگران باشد. آنها می‌توانند به دروغ کارهای ارواح را به نام خود بزنند و با این کار شک و تردید را از خود بردارند.
به همین دلیل بهتر است زمانی وظایف خود را انجام دهید که بازیکنی در کنار شما نیست تا از این موضوع جلوگیری کنید.


آموزش بازی Among Us – لازم به ذکر است که ارواح قادر نیستند که خرابکاری‌های قاتلان را تعمیر و رفع کنند. پس در نتیجه ارواح خدمه تنها قادر هستند تا با انجام وظایف خود، به پیشرفت دیگر بازیکنان کمک کنند و امیدوار باشند که قاتلان شناسایی می‌شوند.

راهنمای بازی Among Us

اگر روح قاتل هستید: با خرابکاری به همکار خود کمک کنید

در بازی Among Us قاتلان همیشه تعداد کمتری نسبت به خدمه دارند. این موضوع باعث می‌شود مرگ زودهنگام شما اثر بسیار بیشتری بر همکار شما نسبت به مرگ یک خدمه داشته باشد. روح قاتل نمی‌تواند کسی را به قتل برساند، اما همچنان به منوی خرابکاری دسترسی دارد و می‌تواند برای خدمه مزاحمت ایجاد کند.


پس از مرگ و تبدیل شدن به یک روح، یک استراتژی مفید این است که قاتلان باقی مانده را همراهی کنید و در هنگامی که قاتل می‌خواهد یکی از خدمه‌ها را به قتل برساند به او با قطع کردن برق یا بستن درها کمک کنید. از آنجایی که به عنوان یک روح دامنه دید بزرگتری دارید، منحرف و گمراه کردن خدمه نسبت به دیگر قاتلان برای شما کار راحت تری خواهد بود.


مهم است که بر بازی نظارت داشته باشید و از هر خراب کاری در بهترین زمان استفاده کنید. برخی از خراب کاری‌ها فقط یک بار قابل استفاده هستند و اگر شما آنها را در زمانی که دیگر قاتلان قادر به انجام کاری نیستند انجام دهید، به جای کمک به تیم خود ضربه زده‌اید.


پس باید با دیگر همکاران خود هماهنگ باشید و در زمان‌هایی از خراب کاری استفاده کنید که مطمئن باشید یک یا چند نفر از خدمه‌ها کشته می‌شود.

در هر صورت، چه روح قاتل باشید یا خدمه این امکان را خواهید داشت که بر مسابقه اثر بگذارید و حتی پیروزی یا شکست آن را مشخص کنید. حالت روح بازی Among Us پیچیده تر و مهم تر از چیزی است که فکر می‌کردید، پس دفعه بعدی که کشته شدید تنبلی نکنید و به کمک دوستان خود بشتابید.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.