فیلم Mortal Kombat 2021

اطلاعات جدیدی از فیلم Mortal Kombat منتشر شد

چنان که به نظر می‌رسد، فیلم Mortal Kombat یک خط زمانی جدید را برپا خواهد کرد که عملا ارتباطی با سایر فیلم‌های این سری نداشته و در دست ساخت قرار دارد. با این حال چه زمانی این فیلم اکران خواهد شد و داستان آن درباره چیست؟ با زیپ فا همراه باشید.

آخرین بار که خبری از فیلم جدید سری بازی Mortal Kombat را شنیده بودیم، شاید مربوط به یک سریال کنسل شده به نام مجموعه Mortal Kombat Legacy بود. به هر حال این مجموعه در جای خود از بهترین‌هایی بود که طی سالیان گذشته طرفدارانی را جمع کرده و در نهایت همه آن‌ها را نا امید کرد؛ ولی با این وجود، هرگز نمی‌توان این قضیه را نادیده گرفت که سریال بیشتر به بازی Mortal Kombat شباهت داشت و ساختار آن تا حدودی با فیلم‌های ۱۹۹۵ و ۱۹۹۷ متفاوت بود.

فیلم Mortal Kombat 2021

فیلم Mortal Kombat

با این حال در وضعیتی که همه به فکر بازگشت سریال Mortal Kombat Legacy بودند، متاسفانه یا خوشبختانه امروز اعلام شد که چنین اتفاقی هرگز نخواهد افتاد؛ بلکه به جای آن، فیلم جدیدی ساخته خواهد شد که مجددا ارتباطی را با دو فیلم قبلی از سال‌های ۱۹۹۵ و ۱۹۹۷ نداشته و قرار است که جریان را از نو شروع کند.

فیلم Mortal Kombat 2021

کارگردان این فیلم سیمون مک‌کوید (Simon McQuoid) درباره این فیلم اظهار کرده که صحنه‌های خشن بدون شک در آن وجود خواهد داشت و این امر باعث می‌شود تا اکران آن را در رده درجه سنی بزرگسال شاهد باشیم. این درحالی است که انتظار می‌رفت این درجه سنی برای ۱۳ سال به بالا در نظر گرفته شود اما آنچه که از یک فیلم تمام عیار از سری Mortal Kombat انتظار می‌رود، بدون شک همین خواهد بود.

فیلم Mortal Kombat 2021

داستان فیلم چه خواهد بود؟

همانطور که اشاره شد، داستان فیلم قرار نیست یک دنباله یا پیش‌درآمد باشد؛ بلکه همه چیز از نو ساخته شده و به نحوی ریبوت خواهد شد. همچنین (با توجه به تصاویری که در این مطلب گذاشته شده‌اند) حضور برخی شخصیت‌های اصلی در این فیلم تایید شده است. شخصیت سونیا بلید، شخصیت کینو، شخصیت سابزیرو، شخصیت اسکورپین و همچنین راهبان معبد شائولین شخصیت لیو کنگ و کونگ لائو هم در این اثر سینمایی جدید حضور خواهند داشت.

با این حال با دقت به همین تصاویر نیز می‌توان اطلاعاتی را درباره داستان فیلم به دست آورد؛ برای مثال دستان جکس که فلزی هستند، نشان‌‌دهنده این موضوع خواهند بود که احتمالا ما باز هم شاهد کنده شدن دستان وی توسط شخصیت اِرمک خواهیم بود؛ یا اینکه داستان به کلی این قسمت را رد خواهد کرد.

فیلم Mortal Kombat 2021

همچنین دو فردی مردی که در یکی از تصاویر در حال مبارزه هستند، درواقع شخصیت بی هان و شخصیت هانزو هاساشی هستند که هنوز به فرم و حالت شخصیت ساب زیرو و شخصیت اسکورپین درنیامده‌اند. با این حساب می‌توان در نظر گرفت که داستان فیلم تنها درباره یک یا دو روز خاص نبوده و قرار است که پرش‌های زمانی بسیاری را شاهد باشیم. به علاوه، تبدیل شدن شخصیت هانزو هاساشی به شخصیت اسکورپین امری است که لازمه آن حضور شخصیت کوان چی در این فیلم خواهد بود.

فیلم Mortal Kombat 2021

اکران فیلم Mortal Kombat 2021 به صورت رسمی در سینما و همچنین سبکه استریم HBO Max برای تاریخ ۱۶ آپریل سال ۲۰۲۱ (۲۷ فروردین سال ۱۴۰۰) اعلام شده است.

منبع: Slashgear

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.