آموزش بازی Ghost of Tsushima

بازی Ghost of Tsushima: نکات و تکنیک هایی که پیش از شروع بازی باید بدانید

آموزش بازی Ghost of Tsushima: نکات و تکنیک هایی که پیش از شروع بازی باید بدانید – چه به عنوان یک سامورایی شریف وارد بازی Ghost of Tsushima بشوید و چه در قالب یک روح از سایه‌ها برخیزید، نکته‌هایی وجود دارد که بهتر است قبل از شروع درباره بازی بدانید. حمله‌های به خصوصی دشمن را از پا در می‌آورند، و بعضی سلاح‌ها آسیب جدی وارد نمی‌کنند مگر اینکه مهمات مشخصی برای آن‌ها استفاده شود. با زیپ فا و مرور نکاتی از بازی همراه باشید.

تیرهایی که متعلق به کمان‌های بزرگ هستند می‌توانند دشمن‌هایی که کلاه‌خود دارند را بکشند

بازی Ghost of Tsushima

حتی اگر یک کمان بسیار پیشرفته کوچک داشته باشید باز هم تیرهایتان به زره Mongolها نفوذ نمی‌کند. نگهبان‌های کمپ‌ها و قلعه‌ها معمولا کلاه‌خود به سر می‌کنند بنابراین شما نمی‌توانید با زدن تیری به سرشان آن‌ها را از سر راه خود بردارید، مگر اینکه کمان بزرگ یا همان Longbow را بعد از تکمیل Mythic Tale “The Curse of Uchitsune” به دست آورید. اگر در استفاده از کمان بزرگ سر را نشانه بگیرید معمولا همیشه دشمنتان درجا از پا در می‌آید. مخصوصا اگر شما می‌خواهید به عنوان “روح” (Ghost) بازی کنید و بدون شناسایی شدن مراحل را تکمیل کنید، این تکنیک بسیار مفید است.
کمان‌های بزرگ را می‌توان در جایگاه‌های مخصوص با استفاده از بامبو، چوب و لوازمی مخصوص ارتقا داد تا درجه آسیب، سرعت کشش، استحکام، تیررس و سرعت جایگزینی تیر آن‌ها افزایش یابد.

در برابر دشمن‌های متفاوت از حالت به خصوصی استفاده کنید

بازی Ghost of Tsushima

آموزش بازی Ghost of Tsushima – در بازی Ghost of Tsushima چهار حالت وجود دارد که در برابر دشمن‌های خاص موثرترند: حالت “سنگ” (Stone) مناسب برای روبه‌رویی با “شمشیرزن‌ها” (Swordsmen)، حالت “آب” (Water) مناسب برای روبه‌رویی با “سپرداران” (Shieldsmen)، حالت “باد” (Wind) مناسب برای روبه‌رویی با “نیزه‌داران” (Spearsmen)، و حالت “ماه” (Moon) مناسب برای روبه‌رویی با “مبارزان وحشی” (Brutes) است. با استفاده از حالت مناسب در برابر دشمنی هم‌رده خودتان، حملات سنگین صدمات بیشتری می‌زنند و Mongolها را در برابر حملات شما ضعیف‌تر می‌کنند.
هر کدام از این حالت‌ها می‌توانند با چهار حمله ارتقا یافته، صدمات بیشتری به دشمن بزنند، حملات دشمن را دفع کنند و با سرعت حمله را بالا ببرند.

فرمانده‌های Mongolها را زیر نظر داشته و بکشید تا قفل این حالت‌ها را باز کنید

بازی Ghost of Tsushima

برای دسترسی پیدا کردن به این حالت‌ها شما باید فرمانده‌های Mongol را یا زیر نظر داشته باشید و یا بکشید. آن‌های افرادی هستند که زره‌های کامل و سنگین پوشیده‌اند. چیزی که من در وهله اول متوجه‌اش نشدم این است که با زیر نظر داشتن و کشتن یک فرمانده شما می‌توانید دو برابر نتیجه بگیرید. به طور مثال، اگر برای به دست آوردن حالت مد نظرتان باید شش فرمانده را زیر نظر گرفته و بکشید، با کشتن همان فرمانده‌ای که او را زیر نظر گرفته بودید می‌توانید به جای یک، دو قدم به حالت بعدی نزدیک شوید.

برای زیر نظر گرفتن یک فرمانده باید بدون شناسایی شدن به او نزدیک شوید و به آرامی صبر کنید. تا زمانی که قفل حالت Ghost را در بازی باز نکرده‌اید نمی‌توانید فرمانده‌های Mongol را با یک ضربه از پشت بکشید.

با هر رنگی از گل‌ها می‌توانید رنگ‌ها را باز کنید

بازی Ghost of Tsushima

در هر یک از سه ناحیه گل‌هایی با رنگ‌های متنوع می‌یابید، اما این مساله اهمیت چندانی ندارد. وقتی که دارید گل‌ها را جمع می‌کنید چیزی که مهم است تعداد آن‌ها است. رنگ‌هایی که می‌توانید بخرید ربطی به رنگ گل‌هایی که جمع کرده‌اید ندارند و تا زمانی که تعداد مناسب را جمع کرده باشید می‌توانید رنگ‌ها را بخرید.

از Dance of Wrath در باس فایت‌ها استفاده کنید

بازی Ghost of Tsushima

Dance of Wrath تکنیکی است که در طول Mythic Tale “The Spirit of Yarikawa’s Vengeance”، یاد می‌گیریم. استفاده از این حرکت سه عدد از Resolveها را کم می‌کند، اما سه حمله متوالی بلاک نشدنی را که صدمه زیادی ایجاد می‌کنند آزاد می‌کند. این حرکت بسیار برای باس فایت‌ها مفید است به این صورت که قدرت طرف مقابل را به سرعت پایین می‌آورد بدون اینکه شما تلاش خاصی بکنید. اگر به اندازه کافی Resolve داشته باشید می‌توانید از Dance of Wrath سه بار پشت سر هم استفاده کنید.

نکته دیگری وجود دارد؟

اگر شما هم نکته و یا تکنیک  خاصی در بازی Ghost of Tsushima پیدا کردید در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراگ بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.