تقلب بازی Fall Guys

جزیره چیترها؛ راه حل بازی Fall Guys برای مقابله با متقلبین

اگر از طرفداران بازی Fall Guys باشید، حتما با چیترها برخورد داشته‌اید یا از آنها اخباری شنیده‌اید که چگونه تجربه و لذت بازی برای بقیه بازیکنان را از بین می‌برند. حال حساب توییتری بازی Fall Guys در رابطه با چیترها به موضوع جالبی اشاره کرده است. یک جزیره که در آن چیترها با دیگر چیترها در مسابقه شرکت می‌کنند. با زیپ فا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این نقشه جالب همراه باشید.

سازندگان بازی Fall Guys: Ultimate Knockout پس از ماه‌ها بررسی و نظارت راه‌های تقلب در بازی و افرادی که از این راه‌ها یا نرم افزار‌ها استفاده می‌کنند، در نهایت به ایده جزیره چیتر‌ها برای مقابله با متقلبین بازی رسیده‌اند.
همانطور که گفته شد، در جزیره چیترها، تمام چیترها در کنار یکدیگر جمع شده و این باعث می‌شود تا شاهد یک مسابقه جالب و البته کوتاه باشیم.

بازی Fall Guys دارای گیم پلی خاص و جذاب خود است و آنتی چیت بازی نیز راه منحصر به فردی برای تنبیه متقلبین بازی پیدا کرده است. جزیره چیترها باعث می‌شود تا چیترها مجازات شوند اما از بازی بن نشوند. تیم استودیو Mediatonic به دقت این جزیره و آنتی چیت را طراحی کرده‌ند تا کاربران بی گناه در این مسابقات حضور پیدا نکنند، اما قطعا افراد متقلب از این پس دیگر نمی‌توانند تجربه افرادی که به صورت سالم به بازی مشغول شده اند را نابود کنند.


هدف این جزیره چیترها این است که به چیترها نشان دهد این روش بازی مناسب نیست و باید از تقلب دست بردارند؛ اما همچنین این امکان را به آنها بدهد تا با بازی به صورت سالم به مسابقات برگردند.


تیم Mediatonic فکر همه جا را کرده است و اگر تعداد چیترها کافی نباشد، این بازیکنان متقلب به پایین نقشه سقوط می‌کنند و تا زمانی که بازیکنان متقلب به حد کافی برگزاری یک جزیره چیترها برسد این سقوط ادامه پیدا می‌کند.


اما چیترها نیز بیکار نبودند و راه حل‌هایی پیدا کردند. یکی از این راه حل‌ها بازی به صورت گروهی با دوستان خود است، دوستانی که از چیت استفاده نمی‌کنند. بازی با هم تیمی‌های خود باعث می‌شود تا آنتی چیت نتواند به نحو مناسب فرآیند را انجام دهد و چیتر را به جزیره چیترها منتقل کند. همچنین استفاده از ویژگی اشتراک بازی استیم و تجربه بازی در اکانتی که بازی در آن به اشتراک گذاشته شده است باعث می‌شود تا از شر جزیره چیترها خلاص شوید.


با اینکه این سیستم مدتی بود که پیاده سازی و اجرا شده بود، اما تیم Mediatonic این موضوع را اعلام نکرده بودند و همچنین تصویر یا ویدیویی از جزیره در دست نبود. هفته گذشته، کاربری در شبکه اجتماعی Reddit ویدیویی از جزیره چیترها با تیتر “تا حالا نقشه Fall Mountain را وقتی تمام بازیکنان چیتر هستند بازی کرده اید؟” منتشر کرد؛ ویدیویی که اولین جزیره چیترها را به نمایش می‌گذاشت.

این ویدیو باعث واکنش صفحه توییتر رسمی‌بازی شد و پس از اشاره به ویدیو مورد بحث، جزیره چیترها معرفی شد. هرچند در حال حاضر این امکان وجود دارد که بازیکنان بی گناه نیز در این مسابقات جزیره چیترها شرکت داده شوند. موضوعی که باعث شد سازندگان تصمیم بگیرند به مدت نامعلومی‌جزیره را از دسترس خارج کنند تا فرصت بهبود و ارتقای سیستم آنتی چیت خود را داشته باشند. در حال حاضر متقلبین قادر نیستند به بازی وارد شوند.

Mediatonic همچنین اعلام کرده است که بزودی با استفاده از آنتی چیت مخصوص اپیک گیمز بازی خود را در برابر چیترها ایمن می‌کند. موضوعی که به گفته تیم سازنده قدمی‌بزرگ و رو به جلو است، در حالی که آنها بر بهبود دیگر قسمت‌های بازی کار می‌کنند.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout در حال حاضر برای رایانه‌ شخصی و کنسول پلی استیشن 4 منتشر شده و در مدت کوتاهی توانسته است تعداد بسیار زیادی بازیکن جذب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.