راهنمای بازی The Last of Us 2

راهنمای سلاح‌های بازی The Last of Us 2: مکان تمام سلاح‌ها

در گشت و گذار‌های دنیای بزرگ بازی The Last of Us 2، ممکن است به سلاح‌هایی دست پیدا کنید که شاید تنها چند درصد از بازیکنان توانسته‌اند آن را پیدا کنند. در این مطلب سعی داریم به تمام سلاح‌های ویژه بازی The Last of Us 2 و همچنین مکان آن‌ها بپردازیم. پس با راهنمای بازی The Last of Us 2 همراه زیپ فا باشید.

توجه: ما تمام سعی‌مان را کردیم که اتفاقات بازی را لو ندهیم، اما نگاه کردن به عکس‌ها یا خواندن توضیحات ممکن است جزییاتی از داستان بازی را که شاید نخواهید قبل از انجام بازی بدانید آشکار کند. اگر ترجیح می‌دهید که قبل از انجام بازی چیزی از داستان آن را ندانید به شما توصیه می‌کنیم که اول بازی را انجام دهید و سپس این راهنما را بخوانید.

  درپاکسازی شهرهای موجود بازی The Last of Us 2 در دوران پسا آخرالزمان انواع مواد لازم برای ساختن ابزار در اختیار شما قرار می‌گیرد، لوازمی که می‌توانید از آن‌ها برای ساختن بمب، بسته‌های جان، مهمات و غیره استفاده کنید. اما حین این همه گشت و گذار و پاکسازی به لوازمی بیشتر از فقط الکل یا قوطی‌های خالی پلاستیکی دست خواهید یافت. گاهی نیز لوازم بسیار بهتری پیدا خواهید کرد: سلاح‌های گرم بیشتر، که می‌توانند در برابر دشمنانی که سر راه شما قرار خواهند گرفت به شما برتری دهند، هم دشمنان از جنس انسان و هم مبتلا شده (زامبی).

  ما تمام مکان‌هایی که در آن‌ها خواهید توانست سلاح پیدا کنید را توصیف کرده‌ایم، تا اطمینان حاصل کنیم که از تمام مزیت‌های ممکن در برابر دشمنان برخوردار شوید (و نشان افتخار کالیبر بالا را باز کنید). با اینکه سعی کرده‌ایم تمام مکان‌ها را نشان دهیم اما باز بازی The Last of Us 2 یک بازی پویا و داینامیک است و اگر یکی از سلاح‌ها را از دست بدهید ممکن است آن را در جای دیگری پیدا کنید. اما به هر حال با پیروی از این راهنما تمام سلاح‌ها را پیدا خواهید کرد.

سلاح های بازی The Last of Us 2

  تفنگ شات‌گان (که با نام‌های تفنگ ساچمه زن و تفنگ سر پر نیز شناخته می‌شود) پمپ اکشن، سیاتل، روز اول: مرکز شهر

  اولین سلاحی که در جهان بازی پیدا خواهید کرد شات‌گان پمپ اکشن است. این اسلحه خارج از راه اصلی است و ابتدا در ناحیه جهان-باز مرکز شهر سیاتل پیدا می‌شود. وقتی به قسمتی می‌رسید که به کاوش جهان می‌پردازید و با جلو رفتن نقشه جهان را باز می‌کنید به سمت بانک وستلیک در خیابان پنجم و جیمز بروید. زمانیکه وارد بانک شدید به سمت گاو صندوق بروید، رمز گاو صندوق را در یک نوشته نزدیک اسکلت پیدا خواهید کرد (اگر نمی‌خواهید زحمت این کار را بکشید رمز گاو صندوق: 06-23-60 است).

  زمانیکه گاو صندوق را باز کردید، به دنبال اسکلت دزد بانک که در داخل گاو صندوق گیر افتاده بوده بگردید، تفنگ را دستان او پیدا خواهید کرد.

تله بمبی بازی The Last of Us 2

  مین تله انفجاری، روز اول، سیاتل: کپیتال هیل

  تله انفجاری یک سلاح گرم نیست، بلکه یک ماده منفجره ارتقا یافته است که وقتی اولین نمونه آن را پیدا کردید می‌توانید از آن پس خودتان آن را بسازید. شما می‌توانید آن را در روز اول سیاتل در ناحیه مدرسه ابتدایی ایستبروک پیدا کنید. وقتی از مدرسه خارج می‌شوید وارد یک محیط مسکونی خواهید شد سپس به سمت مسافرخانه‌ای که در آن نزدیکی است بروید. قبل از ورودی هتل به سمت راست نگاه کنید و دنبال یک آپارتمان با پرده قرمز رنگ بگردید. از سطل زباله‌ای که در آن نزدیکی است استفاده کنید و از آن بالا بروید تا به طبقه دوم برسید و وارد ساختمان شوید. به سمت اطاق خواب بروید و مین تله انفجاری را روی ستون پیدا کنید.

تیرکمان بازی The Last of Us 2

  تیر و کمان، روز دوم، سیاتل: هیلکرست

  پیدا کردن این سلاح بسیار آسان است. مسیر بازی در هیلکرست شما را به خانه بوریس خواهد رساند، او یک مرد محلی است که اسم او بر روی بسیاری از یادداشت‌ها و اشیای شهر ذکر شده است. با ورود به خانه کمان را پیدا خواهید کرد که برای کشتن دشمنان به صورت بی صدا و از راه دور بسیار کاربردی است.

تپانچه بازی The Last of Us 2

  تپانچه شکاری، روز اول سیاتل: پیاده

  پیدا کردن تپانچه درست مانند شات‌گان سخت است. پیدا کردن آن مستلزم باز کردن گاو صندوق در یک مکان اختیاری است. بعد از گذشتن از کنار مغازه سخت افزار، وارد یک مغازه تعمیرات قایق خواهید شد و باید برای خروج از آن به سقف آن راه پیدا کنید. از آنجا که پایین بیایید در سمت چپ خود ایستگاه قطار را خواهید دید. قبل از اینکه پایین بیایید با پیدا کردن حفره‌ای که در کنار نرده وجود دارد وارد ساختمان سمت راست خود شوید که در آن گاو صندوق را خواهید یافت. یک یادداشت که در آن رمز گاو صندوق نوشته شده در یک تریلر در آن ناحیه موجود است (رمز آن 07-38-17 است). تپانچه شکاری داخل صندوق است.

شات گان دولول بازی The Last of Us 2

  شات‌گان دو‌لول، روز اول سیاتل: قلمروی دشمن

  وقتیکه با طلوع آفتاب حرکت خود را آغاز کردید راه خود را ادامه دهید تا به یک سری مغازه به هم پیوسته برسید، آن‌ها عبارتند از یک داروخانه، نانوایی جازمین، بار اژدهای قرمز. با ورود به بار می‌توانید به طبقه دوم آن بروید و از آنجا می‌توانید به سمت مغازه‌های رو به رو بپرید که البته درهایشان قفل است. در آنجا حفره‌ای وجود دارد که می‌توانید با ورود به آن وارد طبقه همکف شوید. شات‌گان دو‌لول پشت باجه مغازه است.

راهنمای بازی The Last of Us 2

  کمان منجنیق، روز اول سیاتل: ساحل

  وقتی هوا تاریک می‌شود از جنگل رد خواهید شد، سپس از یک منطقه در حال ساخت و ساز عبور خواهید کرد تا به ساحل برسید. مسیر شما به سمت آکواریوم، شما را به یک کشتی در هم شکسته خواهد رساند. امکان ندارد که منجنیق را پیدا نکنید زیرا در دستان جنازه‌ای است که باید آن را برای باز کردن در به کنار بزنید.

شعله افکن بازی The Last of Us 2

  شعله افکن، روز دوم سیاتل: هبوط

  وقتیکه از پل اسکای گذشتید باید از مسیر یک هتل خرابه به سمت خیابان برگردید. در اینجا از یک شلنگ آتش‌نشانی برای پایین آمدن از طبقه اول استفاده خواهید کرد. به پیشروی ادامه دهید تا به جایی برسید که بتوانید با پریدن به طبقه بعدی برسید. به دنبال یک درب دستشویی بگردید که بتوانید داخل آن شوید. در آن سمت، جنازه یک مامور فدرال را پیدا خواهید کرد که یک شعله افکن در دست دارد.

  مسلسل با صدا خفه‌کن، سانتا باربارا: به سمت خشکی

  با کمی شانس آخرین اسلحه بازی را از دست نخواهید داد. بعد از پیاده شدن از قایق و حرکت به سمت شهر و بعد از یک کات سین در فصل «حرکت به سمت خشکی» در سانتا باربارا به این سلاح دست پیدا خواهید کرد.          

  وقتیکه به مسلسل با صداخفه‌کن دست پیدا کنید در واقع به تمام سلاح‌های بازی دست پیدا کرده‌اید و بایستی نشان افتخار کالیبر بالا را بدست آورده باشید. اگر در بازی آخرین ما 2 به دنبال مدال افتخار پلاتینیوم باشید باید تمام این سلاح‌ها را ارتقا دهید، اما برای بدست آوردن مواد لازم باید اول بازی را تمام کنید و سپس آن را در بازی جدید پلاس دوباره آغاز کنید. راهنمای دیگر ما را برای کمک به ارتقای تمای سلاح‌ها و بدست آوردن نشان‌های «در زمین جنگ» و «آماده برای بدترین وضعیت» مطالعه کنید.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.