چالش Awakening بازی Fortnite

راهنمای چالش Awakening فصل چهارم بازی Fortnite

چپتر دوم فصل چهارم بازی Fortnite، با تمرکز زیادی روی جهان مارول (Marvel) عرضه شده است و بتل پس آن حاوی آیتم‌های ارزشمندی است. تمام شخصیت‌هایی که در این فصل حضور دارند، از جمله ثور، شی-هالک، میستیک، استورم، گروت، ولورین و آیرون من، دارای حرکات ویژه مخصوص به خود هستند که با انجام چالش‌هایی به نام Awakening می‌توانید این حرکات نمایشی را باز کنید. البته همانطور که می‌دانید، این حرکات نمایشی یا Emotes، تاثیری بر روند رسیدن شما به Victory Royale نخواهند داشت و صرفا برای بیان کردن احساسات بازی‌باز استفاده می‌شوند. پس اگر طرفدار این نوع حرکات نمایشی هستید، در ادامه با زیپ فا همراه باشید تا راهنمای چالش Awakening و نحوه باز کردن آن‌ها را به شما آموزش دهیم.

لازم به ذکر است که برای انجام دادن هر کدام از چالش‌های زیر، باید لباس مخصوص هر شخصیت را پوشیده باشید و سپس به دنبال انجام دادن این چالش‌ها بروید. همچنین سعی کنید با بازی‌بازان دیگر نیز با مهربانی برخورد کنید و اگر آن‌ها را در مناطق زیر مشاهده کردید، مطمئن باشید که آن‌ها هم مانند شما، به دنبال انجام دادن چالش‌ها هستند و سعی کنید که به آن‌ها آسان بگیرید.

راهنمای چالش Awakening شخصیت Thor

اسکین شخصیت Thor، در اولین فرصت که بتل پس را خریداری کنید، در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین با انجام دادن چالشی به نام Harvesting می‌توانید سلاح معروف این شخصیت یعنی میولنیر (Mjolnir) را باز کرده و از آن برای لوت کردن استفاده نمایید. برای بدست آوردن این سلاح، باید زمانی که اسکین شخصیت Thor را به تن دارید، به منطقه Weeping Woods بروید و سلاح Mjolnir را بردارید.

 • مرحله‌ی 1 از 3: در نقش شخصیت Thor، به مناطق Bifrost بروید
 • مرحله‌‌ی 2 از 3: با سلاح Mjolnir، صدمه‌‌ای معادل 100 را به دشمنان وارد کنید
 • مرحله‌ی 3 از 3: به خرابه‌های بالای کوه رفته و از حرکات نمایشی شخصیت Thor استفاده کنید

چالش‌های شخصیت Thor بسیار منصفانه و آسان هستند. در مرحله اول، باید به مناطق Bifrost نزدیک به Sentinel Graveyard و Weeping Woods بروید و در مرحله بعدی نیز تنها 100 صدمه را با استفاده از سلاح Mjolnir به دشمنان وارد کنید. در آخر نیز به خرابه‌های بالای کوه نزدیک به Misty Meadows بروید و یکی از حرکات نمایشی را در قالب شخصیت Thor استفاده کنید. سپس شما حرکت نمایشی ویژه God of Thunder را برای این شخصیت باز خواهید کرد.

راهنمای چالش Awakening شخصیت She-Hulk

چالش Awakening شخصیت She-Hulk در سطح 29 باز خواهد شد و با انجام دادن این چالش، حرکت نمایشی ویژه the Gamma Overload را باز خواهید کرد که جنیفر والترز (Jennifer Walters) را به شخصیت She-hulk تبدیل می‌کند.

 • مرحله‌ی 1 از 3: به عنوان جنیفر والترز، از محل کار جنیفر والترز دیدن کنید
 • مرحله‌ی 2 از 3: در قالب شخصیت جنیفر والترز، افراد Doctor Doom را از بین ببرید
 • مرحله‌ی 3 از 3: پس از شکستن گلدان‌ها، حرکت نمایشی دلخواهی را انتخاب کنید تا چالش به اتمام برسد

محل کار شخصیت جنیفر والترز در منطقه‌ی Retail Row واقع شده است که علامت بزرگی در جلوی آن قرار گرفته و به آسانی قابل تشخیص است. پس از این، شما باید به قلمرو Doctor Doom رفته و افراد او را از بین ببرید. در نهایت، باید به سراغ خورد کردن گلدان‌هایی در مناطق مختلفی که روی نقشه مشخص شده است بروید و سپس یک حرکت نمایشی دلخواه را انتخاب کنید. تبریک می‌گوییم، شما حرکت ویژه the Gamma Overload را باز کردید و حال می‌توانید شخصیت She-hulk تبدیل بشوید.

راهنمای چالش Awakening شخصیت Groot

برای انجام دادن چالش Awakening شخصیت Groot، می‌بایست به سطح 46 برسید و پس از انجام چالش،‌ حرکت نمایشی ویژه Battle Brother را دریافت خواهید کرد که دوست صمیمی این شخصیت یعنی Rocket Racoon را روی شونه او پدیدار خواهد شد.

 • مرحله‌ی 1 از 3: گروت تازه جوانه زده را از مهد کودک Holly Hedges نجات دهید
 • مرحله‌ی 2 از 3: به عنوان شخصیت Groot، یک دانه را در یک جزیره‌ی قلب مانند بکارید
 • مرحله‌ی 3 از 3: روی یک مجسمه Friendship، یک حرکت نمایشی را اجرا کنید

این چالش با نجات دادن Baby Groot شروع می‌شود. شما باید در ابتدا به محل نگه‌داری نوزادان که نزدیک Holly Hedges است رفته و Baby Groot که در بین سه گیاه مختلف مخفی شده است را بردارید. سپس باید به جزیره قلب شکلی که در سمت چپ نقشه است رفته و یک دانه درخت بکارید. در نهایت باید به نزدیکی مجسمه‌های Friendship بروید و روی آن‌ها، یک حرکت نمایشی اجرا کنید. این مجسمه‌ها در غرب Sweaty Sands و شرق قرار گرفته‌اند که high-fiving Hay Man و Pipe Man نام دارند.

راهنمای چالش Awakening شخصیت Storm

چالش Awakening شخصیت Storm، زمانی قابل انجام است که شما به سطح 60 برسید.

 • مرحله‌ی 1 از 3: از ایستگاه آب و هوایی دیدن کنید
 • مرحله‌ی 2 از 3: در قامت شخصیت Storm، از دود ناشی از دودکش‌های بخار سواری بگیرید
 • مرحله‌ی 3 از 3: در میانه‌ی منطقه‌ی eye of the storm، یک حرکت نمایشی اجرا کنید

چالش Awakening شخصیت Storm، از سایر شخصیت‌ها سخت‌تر است. به ایستگاه آب و هوایی در جنوب Catty Corner بروید تا مرحله‌ی اول انجام شود. سپس باید به سمت دودکش‌های بخار حرکت کرده و با کمک بخار تولید شده در بین طوفان حرکت کنید. در نهایت باید به منطقه‌ی the Sentinel Graveyard بروید و روی یکی از ربات‌ها، یک حرکت نمایشی را اجرا کنید تا این چالش نیز با موفقیت به پایان رسیده و Gale Force را باز کنید.

راهنمای چالش Awakening شخصیت Doctor Doom

چالش Awakening شخصیت Doctor Doom در سطح 74 باز می‌شود. حرکت نمایشی ویژه این شخصیت که Victory Von Doom نام دارد، تخت پادشاهی جذابی را ظاهر می‌کند و این شخصیت روی آن می‌نشیند.

 • مرحله‌ی 1 از 3: در قامت شخصیت Doctor Doom، از مجسمه‌ی Doctor Doom دیدن کنید
 • مرحله‌ی 2 از 3: از یک تخت پادشاهی عظیم دیدن کنید
 • مرحله‌ی 3 از 3: زمانی که در قامت شخصیت Doctor Doom موفق به دریافت Victory Royale شدید، یک حرکت نمایشی را اجرا کنید

بازی‌بازان برای شروع این چالش، باید از مقر Doctor Doom دیدن کنند. زمانی که این کار را انجام دادید، باید به کوه‌های شرقی Retail Row بروید تا بتوانید یک تخت پادشاهی عظیم را مشاهده کنید. در نهایت بعد از موفق شدن در یک مسابقه یا دریافت Victory Royale، یک حرکت نمایشی را به دلخواه اجرا کنید تا چالش به اتمام برسد.

راهنمای چالش Awakening شخصیت Mystique

چالش Awakening شخصیت Mystique پس از رسیدن به سطح 86 باز می‌شود. پس از به پایان رساندن این چالش،‌ بازی‌بازان حرکت نمایشی ویژه‌ای به نام Shapeshifter را دریافت خواهند کرد که به آن‌ها اجازه‌ی کپی کردن ظاهر بازی‌بازان دیگر را می‌دهد.

 • مرحله‌ی 1 از 3: در قامت شخصیت Mystique، از یک غرفه تلفن استفاده کنید
 • مرحله‌ی 2 از 3: با استفاده از انواع مختلفی از تپانچه، به دشمنان صدمه وارد کنید
 • مرحله‌ی 3 از 3: زمانی که بازی‌باز دیگری را شکست دادید، یک حرکت نمایشی اجرا کنید

بازی‌بازان برای شروع این چالش باید در قامت شخصیت Mystique، وارد یک غرفه تلفن شوند. این غرفه‌های تلفن در مقر فرمانروایی Doctor Doom، Catty Corner و سایر نقاط نقشه موجود هستند. در ادامه بازی‌بازان باید با حداقل سه تپانچه متنوع و در سه مسابقه مختلف، به بازی‌بازان دیگر صدمه وارد کنند. در نهایت باید یک بازی‌باز را از بین برده و حرکت نمایشی دلخواهی را به اجرا بگذارید تا حرکت نمایشی ویژه این شخصیت برای شما باز شود.

راهنمای چالش Awakening شخصیت Iron Man

چالش Awakening شخصیت Iron Man، آخرین چالشی است که شما در این Battle Pass انجام خواهید داد و همانطور که شاید حدس زده باشید، پس از رسیدن به سطح 100 باز خواهد شد.

 • مرحله‌ی 1 از 3: هنگام راندن یک اتومبیل Whiplash، در سرعت سنج به عدد 88 برسید
 • مرحله‌ی 2 از 3: در قامت شخصیت Iron Man، از یک میز ارتقا استفاده کنید
 • مرحله‌ی 3 از 3: در کارگاه استارک یک حرکت نمایشی از خود ارائه دهید

بازی‌بازان برای شروع این چالش، باید یک ماشین برند Whiplash را پیدا کنند و به سرعت 88 MPH برسند. در ادامه می‌بایست یک سلاح را انتخاب کرده و در یکی از میز‌های ارتقایی که در سراسر نقشه موجود هستند، آن را ارتقا دهند. در نهایت بازی‌بازان موظف هستند تا در کارگاه مخصوص استارک یک حرکت نمایشی را به اجرا بگذارند.

امیدوارم که از این آموزش نهایت استفاده را کرده باشید و موفق به باز کردن تمام حرکات نمایشی ویژه شخصیت‌های مورد علاقتان شده باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.