امروز:4 مرداد 1400
معرفی شخصیت سم فیشر - Zero در بازی Rainbow Six Siege

معرفی شخصیت Zero در بازی Rainbow Six Siege

چندی پیش بود که در یک تریلر، معرفی شخصیت Zero – زیرو یا همان سم فیشر (Sam Fisher) در بازی Rainbow Six Siege توسط استودیو یوبی‌سافت انجام شد. با این وجود، آیا اضافه کردن سم فیشر انتظارات کاربران را برآورده خواهد کرد؟ با زیپ فا همراه باشید.

مدتی بود که شایعه اضافه شدن یک اپراتور جدید، در بازی Rainbow Six Siege به گوش می‌رسید. در عین حال، کاربران بسیاری منتظر یک خبر از دنباله بازی Splinter Cell بودند. اما اتفاقی که افتاد، به نحوی نقشه یوبی‌سافت، برای راضی نگه داشتن هر دو طرف بود؛ هم افرادی که یک اپراتور جدیدو جالب را می‌خواستند و هم افرادی که انتظار بازی Splinter Cell را می‌کشیدند.

این درحالی بود که به جای معرفی بازی جدید، شخصیت سم فیشر به عنوان اپراتور جدید در بازی Rainbow Six Siege با نام کدگزاری شده Zero معرفی شد. این خبر به سرعت باعث امیدواری بسیاری از طرفداران شد؛ چراکه نشان می‌دهد که یوبی‌سافت، هنوز هم سری بازی Splinter Cell را فراموش نکرده است. اما آیا این شخصیت آنچه که طرفداران نیاز دارند را برآورده خواهد کرد؟ یا اینکه یوبی‌سافت به دنبال اهداف خود، از یک کاراکتر محبوب استفاده ابزاری کرده است؟

معرفی شخصیت سم فیشر - Zero در بازی Rainbow Six Siege

معرفی شخصیت Zero

از آخرین بازی در سری Splinter Cell حدود ۷ سال می‌گذرد؛ اما اگر شما از طرفداران این بازی نیستید و با شخصیت سم فیشر آشنایی ندارید، لازم است کمی راجع‌به او توضیحاتی بدهیم.

شخصیت Zero (یا همان سم فیشر) در یک گروه ضد تروریستی و برای رئیس جمهور آمریکا کار می‌کند که هدف آن‌ها، انجام ماموریت‌های مخفیانه و کشتن سران گروهک‌های تروریستی است. این کاراکتر کشنده، همانطور که از توضیحات معلوم است، یک قاتل حرفه‌ای برای انجام عملایت مخفیانه و سربه نیست کردن دشمنان از نقاط کور خواهد بود. اما حضور او به عنوان یک اپراتور، در بازی Rainbow Six Siege تا چه حد به شخصیت اصلی وی در سری بازی Splinter Cell شباهت خواهد داشت؟

معرفی شخصیت سم فیشر - Zero در بازی Rainbow Six Siege

قابلیت‌های شخصیت Zero

سرعت و زره این اپراتور، دقیقا به مانند بسیاری دیگر از شخصیت‌های بازی مانند Lana و Finka در حد معمولی (Medium) خواهد بود که باعث می‌شود تا شما، کار راحت‌تری را برای یادگیری بازی با او داشته باشید. همچنین دو اسلحه SC3000K و MP7 معروف هم به همراه او خواهند بود تا روح سری بازی Splinter Cell همراه با وی حس شود. به علاوه، اسلحه کلت 47USG و مین‌های ملقب به Claymore، در کنار دوربین جاسوسی، از مهمات او شمارده می‌شوند.

قابلیت اصلی این اپراتور، Argus Launcher نام دارد که یک دوربین بسیار کوچک را درون دیوارهای قابل تخریب، شلیک می‌کند. با پرتاب آن، درواقع دو دوربین در هر دو سمت دیوار ایجاد خواهد شد که شما تنها می‌توانید به یکی از آن‌ها دسترسی داشته باشید. به علاوه، با دیدن و چرخاندن دوربین، هربار یک لیزر را می‌توانید به سمت دشمنان شلیک کنید تا با زدن آسیبی جزئی به آن‌ها، حواسشان را هم پرت کنید. البته باید اشاره کنیم که کنترل این دوربین‌ها در دسترس کل اعضای تیم قرار خواهد گرفت. همچنین دقت کنید که این دوربین هنگام پرتاب، صدای بسیاری کمی را ایجاد می‌کند و از آنجایی که تنها با یک تیر نابود می‌شود، باید در انتخاب محل پرتاب آن به خوبی دقت کنید.

به هر حال، با وجود اینکه هنوز خبری از بازی Splinter Cell در نسل حاضر منتشر نشده، ممکن است که در آینده، عنوان جدیدی در این سری را برای کنسول‌های نسل آینده ببینیم. اما با این وجود، حس و حال این سری با وجود این شخصیت در بازی Rainbow Six Siege همانطور حفظ شده و حداقل می‌توان به آن امیدوار بود.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.