هالک در برابر هوم لندر

هالک در مقابل هوم لندر؛ کدامیک برنده این مبارزه خواهند بود؟

در این مطلب بررسی می‌کنیم که آیا هالک در مقابل هوم لندر پیروز خواهد شد؟ کدام یک از این تایتان‌ها قوی‌تر هستند؟ با زیپ فا همراه باشید.

شخصیت هالک و شخصیت هوم لندر  هردو تایتان‌هایی بسیار قوی هستند که به علت قدرت و توانایی خود در مبارزه شهرت دارند؛ اما در حقیقت اگر این دو مبارز را در مقابل یکدیگر قرار دهیم کدام یک پیروز از میدان مبارزه بیرون خواهند آمد؟

شخصیت هوم لندر آنتاگونیست سریال پسران است، سریالی که ساخته گرت انیس (Garth Ennis) است و در شبکه استریم آمازون پرایم (Amazon Prime) پخش می‌شود. شخصیت هوم لندر رهبر گروه هفت (The Seven) است. گروهی از سوپر هیرو ها وقهرمانان که خود را (supes) می‌خوانند. می‌توان گفت که در پردازش این شخصیت‌ها از قهرمانان Justice League از DC الهام گرفته شده است.

نکته قابل توجه در رابطه با اعضای گروه هفت این است که هیچ کدام از آنها به یک قهرمان واقعی شباهت ندارد و ما در مسیر داستان با جنایات متفاوتی که هریک از آنها مرتکب می‌شود روبه‌رو می‌شویم. با این حال شخصیت هوم لندر تلاش می‌کند تا حد امکان خود را از ارتکاب به هر جرمی بازداشته و تا حدی دستانش را از گناه و پلیدی پاک نگه دارد.

این شخصیت برجسته با قدرت‌های متعدد و خارق‌العاده خود شناخته شده است؛ توانایی‌هایی نظیره قدرت فوق‌الاده، سرعت فوق‌الاده، توانایی پرواز و دیگر قدرت‌های متعدد. این قهرمان تاحدی قدرتمند است که در میان تمامی افراد supes هیچ کسی قادر به شکست دادن او نیست و وی تا حدی بی نظیر است. تنها فردی که قادر است او را شکست دهد کلون خود او در کامیک‌ها است و این موضوع به این معنی است که شخصیت هوم لندر تاحدی قوی است که تنها کسی که قادر است او را شکست دهد در واقع خود او است.

هالک در برابر هوم لندر

این حقیقت که شخصیت هوم لندر قوی ترین قهرمان و رهبر گروه هفت است امری غیر قابل انکار است اما این مبارز در مقابل هالک شگفت انگیز چه حرفی برای گفتن دارد؟ با توجه به آنچه تا کنون از هوم لندر دیده‌ایم او هرگز وارد یک مبارزه جدی و چالش برانگیز نشده است. اگر میدان مبارزه‌ای برای او و شخصیت هالک شگفت انگیز فراهم شود بدون شک او با به کار گیری تمامی قدرت‌های خود و حتی با کمک نیروی heat vision خود نمی‌تواند از پس شخصیت هالک بر بیاید و تنها با حرکات خود هالک را بیشتر عصبانی و خشمگین و در نتیجه بیش از پیش قدرتمند می‌کند.

تجربه شخصیت هوم لندر در مبارزه بسیار کمتر از شخصیت هالک است و این امر کاملا در یک مبارزه متقابل بین آن‌ها بر ضرر وی تمام می‌شود. ممکن است هوم لندر با استفاده از توانایی‌های خود از راه دور موفق به ضربه زدن به شخصیت هالک شود؛ اما تنها یک مشت قدرتمند شخصیت هالک کافی است تا او را برای همیشه از صفحه مبارزه پاک کند.

اگر شخصیت هوم لندر با شخصیت پروفسور هالک روبه‌رو بود امکان این امر وجود داشت که بتواند او را فریب دهد و با تقلب و ریا در مبارزه پیروز شود اما در مقابل شخصیت هالک شگفت انگیز کلاسیک او هرگز شانسی نخواهد داشت زیرا او یک مبارز کارکشته و پیشکسوت است و معیار سنجش قدرت شخصیت هوم لندر تنها قدرت اعضای گروه هفت بوده است و نه یک ابر قهرمان خارج از این گروه.

منبع: screenrant

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.