راهنمای بازی Watch Dogs Legion

۱۰ نکته که قبل از تجربه بازی Watch Dogs: Legion باید بدانید

در بازی Watch Dogs: Legion شما در نقش یکی از اعضای DedSec خواهید بود؛ دسته‌ای از هکرهای حرفه‌ای که در شهر لندن، در مقابل کمپانی بزرگ Albion و گروهک تروریستی Zero Day به مقاومت برخواسته‌اند. اما آیا می‌دانید که برای قوت بخشیدن به این مقاومت، چه راه‌هایی را پیش‌روی خود دارید؟ با زیپ فا همراه باشید.

بازی Watch Dogs: Legion برخلاف عناوین قبلی این سری، هیچ شخصیت مشخص و واحدی را به عنوان کاراکتر اصلی داستان ندارد؛ با این وجود، شما می‌توانید در شهر قدم بزنید، و مردم شهر را به گروه خود اضافه کنید!

..:: دانلود بازی Watch Dogs: Legion برای رایانه شخصی ::..

جمع کردن یک گروه کامل از هکرهای حرفه‌ای هدف اول شما در این بازی خواهد بود؛ درحالی که هرکدام از این افراد ویژگی‌های خاص و منحصری را خواهند داشت. به همین منظور، امروز تصمیم گرفته‌ایم تا ۱۰ نکته مهم، درباره شروع این بازی را در اختیار شما کاربران قرار دهیم تا در ساعات اول شروع بازی ابزار مورد نیاز را پیدا کرده و تیم خود را در بهترین وضعیت تشکیل دهید.

بازی Watch Dogs: Legion

امتیازهای Tech Point را پیدا کنید

در مرحله اول بازی، شما قسمتی از لندن را آزاد خواهید کرد که در نقشه قابل تشخیص خواهد بود؛ پس از آن، اگر دقت کنید در برخی از مناطق قسمت آزاد شده، می‌توانید Tech Point پیدا کنید. این امتیازها برای ارتقا ابزارها و وسایل مربوط به هک در اعضای تیم بسیار مهم و حیاتی بوده و می‌تواند معنای پیروزی یا شکست در مراحل جلوتر را برای شما تغییر دهد.

دقت کنید که پس از آزاد کردن هر منطقه در لندن، محل امتیازهای Tech Point در آن‌ها سریعا مشخص خواهد شد.

بازی Watch Dogs: Legion

از ربات عنکبوتی استفاده کنید

در بازی Watch Dogs: Legion همانطور که گفته شد شما توسط امتیازهای Tech Point می‌توانید گجت‌های خود را ارتقا دهید و یا اینکه ابزار تازه‌ای را خریداری کنید. یکی از این ابزار جدید در همان مراحل اول که می‌توانید بدست آورید، ربات عنکبوتی (Spider bot) خواهد بود.

این ربات کوچک و کاربردی، بدون شک یکی از مهم‌ترین ابزار مورد نیاز برای شما خواهد بود؛ چراکه با آن می‌توانید به منطقه‌های دشمن نفوذ کرده، و کارهای زیادی از جمله هک کردن دکمه‌ها، دستگاه‌های دشمنان و یا حتی جمع‌آوری امتیاز از مناطقی که خود به آن‌ها دسترسی ندارید را برای شما انجام خواهد داد. البته قاعدتا شما نمی‌توانید تمامی کارها را با همین ربات کوچک انجام دهید، اما اگر از آن استفاده کنید، در بسیاری از مراحل شخصیت خود را از خطر دور نگه داشته و شانس بیشتری را برای پیروزی خواهید داشت.

بازی Watch Dogs: Legion

قابلیت هک کردن خود را قوی‌تر کنید

در بازی Watch Dogs: Legion لندن پر از پهبادها و گجت‌های پرنده کوچک و بزرگ است که نظارت کامل بر مناطق تحت فرمان دشمنان را دارند. این بدان معناست که شما برای آزادسازی و یا حتی قدم گذاشتن در یک منطقه ممنوعه، قطعا با این پهبادها روبه‌رو خواهید شد. گرچه نیازی به نگرانی نیست، چراکه قابلیت هک کردن آن‌ها همیشه یکی از گزینه‌های موجود است!

با این وجود، مشکلی که مانع هک کردن شما می‌شود، انواع مختلف این پهبادها بوده و برای خاموش کردن و یا کنترل انواع مختلف آن‌ها، شما نیاز به مهارت بیشتری در کدنویسی و هک کردن خواهید داشت. با این حساب، لازم است که پس از جمع آوری امتیاز کافی، استعداد شخصیت‌های خود را در بخش Drone Hacking ارتقا دهید تا در مواجهه با پهبادهای دشمن، بتوانید از آن‌ها بخ نفع خود استفاده کنید.

بازی Watch Dogs: Legion

دوربین‌ها را هک کرده و موقعیت دشمن را ثبت کنید

اگر از طرفداران سری بازی Watch Dogs باشید، بدون شک می‌دانید که هک کردن دوربین‌های دشمن، یکی از ابتدایی‌ترین و در عین حال، پر استفاده‌ترین کارهای یک هکر حرفه‌ای خواهد بود. با این کار، شما می‌توانید محلی که قرار است به آن وارد شوید، و یا توانایی رسیدن به آن را ندارید مشاهده کرده و جزئیات آن مانند تعداد دشمنان و سایر موانع پیش‌رو را پیش از مواجهه ببینید.

همچنین لازم به ذکر است که شما می‌توانید با چرخاندن دوربین و شناسایی دشمنان، آن‌ها را تگ کنید تا در نقشه نمایان شوند. به هر حال اینکه بدانید موقعیت دشمن در کدام سمت شما قرار دارد بدون شک از انجام یک جنگ کورکورانه بهتر خواهد بود. علاوه بر آن، هک کردن برخی گجت‌ها تنها از طریق یک دوربین ساده هم شدنی خواهد بود؛ پس از این قابلیت به خوبی استفاده کنید.

بازی Watch Dogs: Legion

تله‌ها را فعال کنید

هنگامی با دوربین‌های هک شده در حال دیدن موقعیت دشمنان و همچنین اتاق‌های تحت مراقبت هستید، احتمالا در کنار دیوار یا برخی مکان‌های خاص یک گزینه اضافه را برای گذاشتن تله مشاهده کرده‌اید.

این تله‌ها به حدی کاربرد خواهند داشت که می‌توانند به راحتی محیطی پر از دشمن را پاک‌سازی کرده و راه را برای شما بدون هیچگونه درگیری باز کنند. نحوه استفاده از آن‌ها هم بدین شکل خواهد بود که پس از فعال‌سازی، هرکدام از دشمنان که از جلوی آن‌ها رد شود منفجر خواهد شد؛ درحالی که اگر افراد نزدیک به هم باشند، حالت چند کشته با یک انفجار انجام می‌شود.

بازی Watch Dogs: Legion

از پهبادهای حامل بار کمک بگیرید

بازی Watch Dogs: Legion شما را برای گشت و گذار در نقشه و پیدا کردن افراد مختلف برای عضو گیری به گروه DedSec آزار می‌گذارد؛ همچنین مراحل فرعی فراوانی در بازی وجود دارند که می‌توانید با رد کردن آن‌ها، امتیازاتی را بدست آورید. با این وجود، بهترین کاری که پس از شروع بازی باید به انجام و تکمیل آن بپردازید، بخش داستانی خواهد بود.

اگر در بخش داستانی بازی Watch Dogs: Legion پیش‌روی کنید، شخصیت‌ها و همچنین قابلیت‌های بیشتری را بدست خواهید آورد که یکی از آن‌ها یک پهباد حامل بار یا همان Cargo Drone خواهد بود. این ابزار از جهتی حائز اهمیت است که می‌تواند شما را همراه با بار خود حمل کرده و بدون دیده شده از محلی به محل دیگر ببرد. با این وجود، اگر در منطقه‌ای قرار گرفتید که دشمنان بسیاری سر راه شما قرار دارند، تنها کافیست تا Cargo Drone را به کار اندازید تا به راحتی دشمنان را رد کنید.

بازی Watch Dogs: Legion

اعضای تیم خود را بهتر بشناسید!

تاکنون قابلیت‌ها و ابزار زیادی را برای گرفتن و ارتقا به شما معرفی کرده‌ایم، اما ویژگی بعدی که پس از ربات عنکبوتی لازم است تا بدست آورید، The Deep Profiler نام دارد. با داشتن این قابلیت، می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره افرادی که قصد دارید تا به تیم خود اضافه کنید بدست آورده و در انتخاب خود کمی بهتر تصمیم‌گیری کنید.

برای مثال، با داشتن این ویژگی شما می‌توانید میزان تمایل افراد برای عضویت در DedSec را مشاهده کنید و بهترین آن‌ها را انتخاب کنید. همچنین افراد دیگری مانند سربازان Albion و افسران پلیس نیز ممکن است به نحوی به تیم شما اضافه شوند، اما بدست آوردن آن‌ها به هیچ وجه کار راحتی نبوده و این ویژگی به شما کمک می‌کند تا زمینه لازم را برای جذب آنان فراهم کنید.

بازی Watch Dogs: Legion

یک تیم حرفه‌ای جمع کنید

در ساعات اولیه بازی Watch Dogs: Legion شما افرادی را به سرعت انتخاب کرده و سپس در مراحل نسبتا ساده‌ای انتخاب خواهید کرد. برای مثال یک هکر حرفه‌ای و یک کارگر ساختمان به تیم شما ملحق خواهند شد که در آینده نیز شدیدا به کار شما خواهند آمد. با این وجود، همیشه هنگام گشت و گذار در مناطق مختلف لندن، به دنبال افرادی باشید که پتانسیل بالایی را برای تیم DedSec داشته و همچنین استفاده خوبی را نیز خواهند داشت.

برای مثال، داشتن برخی شخصیت‌ها به تیم شما کمک می‌کند تا راحت‌تر از دست پلیس فرار کنند؛ درحالی که با داشتن یک دکتر در تیم، اعضای مجروح با سرعت بیشتری مداوا خواهند شد. به علاوه داشتن شخصیتی که در مبارزه نزدیک و یا تیراندازی حرفه‌ای باشد شدیدا برای مراحل آینده بخش داستانی بازی مورد نیاز خواهد بود.

بازی Watch Dogs: Legion

خیابان‌های لندن را بگردید

یکی از تفاوت‌های بازی Watch Dogs: Legion با سایر عناوین ساخته شده در استودیوهای یوبی‌سافت، نحوه روشن کردن نقشه خواهد بود. برخلاف عناوینی مانند بازی Assassin’s Creed دیگر نیازی نیست تا از یک ساختمان بالا بروید تا نقشه خود را گسترش دهید، بلکه با رفتن به هر محله و یا خیابان، می‌توانید سریعا قسمت طی شده را در نقشه خود مشاهده کنید.

به همین منظور، بهترین کار برای شروع بازی دزدیدن یک ماشین، و گشت و گذار در شهر خواهد بود. البته ممکن است که حین این کار با پلیس و یا نیروهای ضد مقاومتی روبه‌رو شوید اما فرار کردن از دست آن‌ها در بازی Watch Dogs: Legion چندان هم کار دشواری نیست. همینطور لازم به ذکر است که تمامی مناطق بازی در همان ابتدا در دسترس نبوده و شما ابتدا نیاز به آزادسازی آن‌ها خواهید داشت.

به علاوه، باید بدانید که برای رفتن از یک سر شهر به سمت دیگر آن، حتما نیازی به رانندگی‌های طولانی مدت نیست؛ بلکه با گسترش نقشه و باز کردن نقاطی تحت عنوان Fast Travel می‌توانید کار خود را در جابه‌جایی بسیار راحت‌تر کنید.

بازی Watch Dogs: Legion

مناطق را آزاد کنید

درواقع دلیل اصلی برای تلاش شما در بازی Watch Dogs: Legion آزاد کردن مناطق مختلف شهر لندن خواهد بود. با انجام این کار، ماموریت‌های جدید و همچنین مناطق مخفی امتیازهای Tech Point برای شما نمایان می‌شود. به علاوه با هربار آزادسازی یک منطقه، شما یک شخصیت جدید و حرفه‌ای را در تیم خود به صورت اتوماتیک به دست خواهید آورد.

این افراد ویژگی‌های برتر و قابلیت‌های حرفه‌ای‌تری دارند که بدون شک تجربه بازی را برای شما جذاب‌تر می‌کند. گرچه لازم است بدانید که این اعضای جدید و قدرتمند، به سرعت و تنها پس از آزادسازی مناطق در تیم شما حاضر نخواهند شد؛ بلکه برخی ماموریت‌ها مانند هک کردن یک بیلبورد و یا آزادسازی مبارزان آزادی‌خواه باید توسط شما به اتمام برسد تا بتوانید که آن‌ها را بدست آورید. با این وجود، تلاش شما برای جمع‌آوری این افراد در تیم DedSec قطعا ارزش آن را خواهد داشت.

1 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.