سریال The boys

15 راز فصل دوم سریال The Boys که متوجه آن‌ها نشده‌ اید

فصل دوم سریال The Boys از شبکه‌ی آمازون پرایم در حال پخش است و تاکنون شاهد صحنه‌های شیطانی و هیجان انگیز زیادی بوده‌ایم. ما در این مقاله برای شما 15 جزئیاتی که تاکنون شاید از چشمان شما پنهان مانده است را جمع‌آوری کرده‌ایم. پس در ادامه با زیپ فا همراه باشید تا برخی از جالب‌ترین نکات فصل جدید سریال The Boys را برای شما شرح دهیم.

فصل دوم سریال The Boys از تاریخ 4 سپتامبر (مصادف با جمعه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۹) با سه قسمت کار خود را آغاز کرد و برخلاف گذشته، دیگر قرار نیست تا تمام قسمت‌های سریال را در یک روز داشته باشیم و طرفداران باید مانند سریال‌های دیگر، هر هفته جمعه منتظر پخش شدن قسمت جدید این سریال باشند. همچنین این فصل نیز مانند فصل قبلی، با 8 قسمت کار خود را پایان خواهد داد.

در فصل گذشته‌ی این سریال که از روی کمیکی با همین نام به نوشته‌ی Garth Ennis و Darick Robertson اقتباس شده است، شاهد گروهی از افراد عادی بودیم که قصد داشتند تا به مقابله با گروهی از ابرقهرمان‌های شیطان صفت بپردازند؛ ابر قهرمان‌هایی که شاید در حضور مردم مهربان و مسئولین پذیر بودند، اما در پشت پرده تنها به منافع خود فکر می‌کردند و برای رسیدن به اهداف خود، دست به هرگونه اعمال شیطانی و خشونت آمیز می‌زدند. حال در فصل جدید، اعضای گروه The Boys در حال فرار از مامورین قانون و البته ابرقهرمان‌ها هستند و از آن طرف، گروه هفت (Seven) نیز به رهبری Homelander، با ورود شخصیتی مرموز به نام Stormfront، شکل جدیدی به خود گرفته است.

همانطور که شاید بدانید، فصل سوم سریال The Boys نیز توسط شبکه‌ی آمازون پرایم تایید شده است و در این فصل از سریال، ایستر اگ‌ها و اشاره‌های مخفی زیادی به فصل سوم و البته فصل اول سریال شده است که در ادامه همراه با یکدیگر آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

فصل دوم سریال The Boys
مجسمه‌ی استارلایت

فصل دوم با صحنه‌ای شروع می‌شود که تعدادی از افراد، در حال بیرون بردن مجسمه‌ی Lamplighter هستند تا مجسمه‌ی عضو جدید گروه سون یعنی Starlight را جایگزین آن کنند

شخصیت استارلایت در شروع فصل اول به تیم سون اضافه شد و مدتی بعد، پس از اتفاقات ناراحت‌کننده و زجر آوری که برای این شخصیت افتاد، تصمیم گرفت تا به هیویی و بوچر بپیوندد و در پشت صحنه به گروه The Boys کمک کند.

در شروع فصل دوم، شاهد افرادی هستیم که در حال بیرون بردن مجسمه‌ی Lamplighter (با بازیShawn Ashmore، بازیگر فیلم X-men) هستند تا آن را با مجسمه‌ی عضو جدید گروه سون یعنی Starlight جاگزین نمایند. نکته‌‌ی جالب توجه در این صحنه این است که آن‌ها مجسمه‌ی لباس جدید استارلایت را ساخته‌اند و لباس قدیمی که پوشش بهتری داشت (!) را کنار گذاشته‌اند.

فصل دوم سریال The Boys
فرزند ترنسلوسیت / فصل دوم سریال The Boys

حضور پسر Translucent در مراسم ختم این شخصیت در فصل دوم

در قسمت چهارم فصل اول سریال، شاهد صحنه‌ای هستیم که هیویی کمپل (با بازی Jack Quaid) از آنی در مورد زندگی شخصی Translucent می‌پرسد و آنی در پاسخ به این سوال می‌گوید که ترنسلوسنت تنها یک پسر 10 ساله را در زندگی شخصی‌اش دارد و بیشتر زمان خود را با این پسر می‌گذراند.

حال در فصل دوم، در مراسم ختم ترنسلوسنت، هوم لندر به پسر ترنسلوسنت اشاره می‌کند که Maverick نام دارد. احتمال دارد در آینده‌ی سریال، شاهد نقش آفرینی بیشتری از Maverick باشیم.

فصل دوم سریال The Boys
بوچر و شاکویو / فصل دوم سریال The Boys

تصویر بوچر و شاکویو بر‌روی جلد روزنامه

در فصل دوم، بسیاری از مردم و شخصیت‌های اصلی سریال، عقیده دارند که بیلی یوچر (Billy Butcher) کسی است که رئیس شرکت وات یعنی مدلین استیلول (Madelyn Stillwell) را به قتل رسانده، اما همه‌ی ما به خوبی می‌دانیم که هوم‌ لندر مسئول این قتل است.

در صحنه‌ای که شخصی در حال خواندن روزنامه است، تصویر بیلی بوچر را روی جلد روزنامه می‌بینیم که زیر آن نوشته است:‌ “بیلی بوچر؟ قاتلی که همچنان آزادانه حرکت می‌کند”. در طرف دیگر روزنامه که در مورد اخبار ورزشی است، تصویر شخصیت Shackwave را می‌بینیم که مسابقه‌ی او با A-Train را در فصل اول مشاهده کردیم و حال به نظر می‌رسد که او بالاخره توانسته است تا رکورد ای-ترین را بشکند. اما در بالای این تصویر، جمله‌ی “شاک‌ویو در مذاکره با سون؟” را می‌بینیم و قطعا اگر ای‌-ترین فکری به حال خود نکند، به زودی باید شاهد حضور این شخصیت در تیم سون باشیم.

فصل دوم سریال The Boys
سث روگن / فصل دوم سریال The Boys

صحنه‌ای که سث روگن، یکی از خالقان و تهیه کنندگان سریال The Boys، در مورد ترنسلوسنت صحبت می‌کند

شاید بسیاری از شما سث روگن را با سریال‌هایی نظیر The Preacher بشناسید. اما او یکی از خالقین و تهیه کنندگان سریال The Boys هم هست و در صحنه‌ای او را می‌بینیم که در مورد فیلم اختصاصی شخصیت ترنسلوسنت یعنی The Invisible Force 2 صحبت می‌کند.

این شخصیت همچنین در قسمت ششم فصل اول نیز حضور پیدا کرد و توضیحاتی را در مورد همکاری‌اش با شخصیت Black Noire برای ساخت فیلم اختصاصی این شخصیت برای دنیای سینمایی وات (VCU) اراه کرد. بله! همانطور که شاید به ذهنتان خطور کرده باشد، VCU طعنه‌ای است به دنیای سینمایی مارول یعنی MCU.

فصل دوم سریال The Boys
جسیکا هچت / فصل دوم سریال The Boys

حضور جسیکا هچت، ستاره سریال‌های Breaking Bad و Friends در فصل دوم سریال The Boys

اگر قیافه روانشناسی که قصد دارد تا شخصیت Deep را به سون برگرداند برای شما آشناست، باید بگویم که این بازیگر قبل از این نیز در سریال‌های Breaking Bad و Friends نقش آفرینی کرده است و احتمالا شما از طرفداران این دو سریال هستید.

فصل دوم سریال The Boys
جک کواید در فیلم The Hunger Games / فصل دوم سریال The Boys

اشاره هیوئی به شخصیتی که جک کواید نقش آفرینی او را در فیلم The Hunger Games انجام داده بود

در صحنه‌ای از قسمت اول فصل دوم، هیوئی به M*other’s Mi*lk می‌گوید که او دیگر کار‌های مورد علاقه و دوست‌هایش را در زندگی خود ندارد. او در ادامه می‌گوید که تنها دارایی‌اش گروه The Boys است و او دیگر نمی‌تواند به زندگی عادی قبلی‌اش برگردد. اما می‌تواند هری پاتر، جان کانر از فیلم ترمیناتور یا کاتنیس از فیلم The Hunger Games باشید. نکته جالب توجه این است که هیوئی به شخصیتی اشاره می‌کند که جک کواید، شخصا آن را در گذشته ایفا کرده است.

فصل دوم سریال The Boys
اکانت اینستاگرامی Stormfront / فصل دوم سریال The Boys

اکانت اینستاگرام Strormfront واقعی است، اما بیشتر اوقات فعالیتی ندارد

در قسمت اول شخصیت Stormfront را در حالی مشاهده کردیم که یک لایو زنده در اینستاگرام خود گذاشته بود و صحنه‌ی فیلمبرداری فیلم‌های VCU را نشان می‌داد.

این اکانت در دنیای واقعی نیز حضور دارد، اما هیچ تصویری را پست نکرده و تاکنون هیچ فعالیتی توسط آن دیده نشده است. همچنین اکانت اینستاگرامی شخصیت‌های Queen Meave، Starlight، Black Noire، Homelander و گروه Seven نیز ساخته شده است، اما آن‌ها نیز هیچ فعالیتی ندارند.

فصل دوم سریال The Boys
ادگار استن / فصل دوم سریال The Boys

استن ادگار، حضور شخصیت Soldier Boy را در فصل سوم سریال، تایید می‌کند!

استن ادگار با بازی ستاره‌ی سریال Breaking Bad یعنی جانکارلو اسپوزیتو (Giancarlo Esposito)، به عنوان رئیس جدید وات در فصل دوم سریال معرفی شد. او در مکالمه‌ای که با شخصیتی دیگر داشت، گفت که فردریک وات، تاسیس گذار شرکت وات در گذشته یک دکتر نازی بوده است و او با اختراع ماده‌ی V، ابرقهرمان‌هایی مانند Soldier Boy را بوجود آورده که در جنگ جهانی دوم، هزاران هزار آلمانی را سلاخی کرده است.

این اشاره‌ی کوچک می‌تواند برای طرفداران این شخصیت هیجان انگیز باشد. گرچه در گذشته نیز جنسن اکلز، ستاره‌ی سریال Supernatural، در حساب اینستاگرامی خود تایید کرده بود که قرار است در فصل سوم سریال The Boys به نقش آفرینی شخصیت Soldier Boy بپردازد.

فصل دوم سریال The Boys
قتلگاه ترنسلوسیت / فصل دوم سریال The Boys

ملاقات با رستوران تونی سیسرو، قتلگاه ترنسلوسیت

در پایان فصل اول، مشاهده کردیم که بوچر بالاخره ربکا را پیدا کرد و فهمید که او زنده است. بوچر که فکر می‌کرد هوملندر پس از تجاوز به ربکا، او را به قتل رسانده، حال از زنده بودن او سوپرایز و البته خوشحال شده است. اما مسئله مهم‌تر این است که ربکا و هوم‌لندر اکنون فرزند پسری دارند که همانند پدرش هوم‌لندر، دارای توانایی‌های فرابشری است.

در شروع فصل دوم، بوچر را می‌بینیم که پس از آن اتفاقات، رو به روی شعبه‌‌ی Fort Wayne رستوران زنجیره‌ای تونی سیسرو به هوش می‌آید و جالب است که بدانید، در قسمت دوم فصل اول سریال نیز، هیوئی در شعبه‌ی دیگری از این رستوران که تبدیل به فضایی متروک شده، ترنسلوسیت را به قتل رسانده است.

فصل دوم سریال The Boys
هدیه‌ی بوچر برای رینر / فصل دوم سریال The Boys

بوچر و هدیه‌اش برای مراسم خاکسپاری سوزان رینر

به طور حتم، مکالمه‌ی رینر و بوچر را در فصل اول سریال به یاد دارید. او در گذشته ارتباطاتی را با بوچر داشته و رابطه‌ی آن‌ها به خوبی پیش نرفته است. بوچر در میانه‌ی شب وارد خانه‌ی رینر می‌شود و در مکالمه‌‌ای که بین آن‌ها اتفاق می‌افتد، رینر به چیدمان خوراکی‌ای اشاره می‌کند که بوچر در گذشته برای او فرستاده است.

حال قسمت دوم فصل دوم، چیدمان خوراکی‌ای را در مراسم ختم رینر مشاهده می‌کنیم که به گفته‌ی گریس مالوری، هدیه‌ی بوچر برای رینر است. گرچه ما متوجه حضور بوچر در مراسم ختم نشدیم، اما این ادای احترام او به رینر، قطعا برای طرفداران لحظه‌ای احساسی و غمگین است.

فصل دوم سریال The Boys
پتی اسوالت در نقش آبشش‌های دیپ / فصل دوم سریال The Boys

پتن اسوالت (Patton Oswalt) وظیفه‌ی صداگزاری آبشش‌های Deep را انجام داده است

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های قسمت دوم از فصل دوم، در مورد مشکلاتی است که شخصیت دیپ در زندگی خود داشته و ما از طریق آبشش‌های او می‌فهمیم که عده‌ی زیادی از مردم، او را مورد تمسخر قرار داده‌اند.

پتن اسوالت که در سریال‌های محبوبی نظیر Agents of S.H.I.E.L.D و Veronica Mars نقش آفرینی کرده است، وظیفه‌ی صداگزاری آبشش‌های او را برعهده داشته که می‌گوید، دیپ از زنان و دختران زیادی سو استفاده کرده، زیرا توانایی پذیرش ظاهر واقعی‌اش را نداشته است.

فصل دوم سریال The Boys
فیلم Taxi Driver / فصل دوم سریال The Boys

فیلمی که هوم‌لندر در حال تماشای آن است، “Taxi Driver” نام دارد

به گفته‌ی سازندگان سریال The Boys، آن‌ها برای ساخت این مجموعه، از فیلم‌هایی نظیر Taxi Driver الهامات زیادی را گرفته‌اند. در صحنه‌ای از فصل دوم نیز مشاهده می‌کنیم که هوم‌لندر در حال تماشای این فیلم است و جالب است که بدانید، شخصیتی که رابرت دنیرو در فیلم Taxi Driver به ایفای آن پرداخته، شباهت‌های زیادی را با شخصیت هوم‌لندر دارد.

لازم به ذکر است که دنیرو برای بازی در این فیلم، موفق به کسب جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش اول مرد اسکار سال 1976 شد.

فصل دوم سریال The Boys
هیوئی و آنی / فصل دوم سریال The Boys

آلبومی که اسم آن، Stormfront است!

در قسمت چهارم فصل دوم سریال The Boys، هیوئی و آنی با یکدیگر موزیک We Didn’t Start the Fire از “بیلی جوئل” را همخوانی می‌کنند که این موزیک، قطعه‌ای از آلبوم Stormfront است که در سال 1989 منتشر شد و توانست جوایز زیادی را از مراسم گرمی دریافت کند. شباهت نام این آلبوم با نام یکی از عضو‌های بسیار خشن و وحشتناک گروه سون، جالب‌انگیز است!

فصل دوم سریال The Boys
استورم فرانت / فصل دوم سریال The Boys

در دنیای واقعی نیز وبسایتی وجود دارد که Stormfront نام گرفته و به انجام فعالیت‌های ضد سیاهپوستی می‌پردازد!

همانطور که اطلاع دارید، شخصیت “استورم فرانت” شخصیتی است که از سیاهپوستان نفرت زیادی دارد و به نوعی، نژاد پرست است. اما جالب است که بدانید، در دنیای واقعی نیز وبسایتی با همین نام تاسیس شده که توسط Don Black اداره می‌شود و به انجام فعالیت‌های “برتری طلبی برای سفید پوستان” می‌پردازد.

فصل دوم سریال The Boys
سیندی / فصل دوم سریال The Boys

شخصیت سیندی توسط سرپرست گروه بدلکاران سریال نقش آفرینی شده است

اسد هادلموسر که در گذشته وظیفه‌ی بدلکاری در سریال‌هایی نظیر “The Handmaid’s Tale” و “The Strain” را بر عهده داشته، در فصل دوم سریال The Boys به نقش آفرینی شخصیت ترسناک سیندی پرداخته است.

اگر شما نیز متوجه نکته‌ای جداب شده‌اید، آن را با ما در میان بگذارید. امیدواریم که از این مقاله لذت برده باشید.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.