امروز:6 مرداد 1400

دانلود بازی Cyberpunk 2077 برای کامپیوتر

دانلود بازی Cyberpunk 2077 برای رایانه شخصی – سرانجام پس از سال‌ها انتظار، بازی Cyberpunk 2077، یکی از موردانتظارترین بازی صنعت بازی‌های ویدئویی منتشر و سریعا توسط گروه CODEX کرک شد. اثری که خیلی‌ها از آن به عنوان انقلابی‌ترین بازی نسل و دهه یاد می‌کنند. برای دانلود بازی با زیپ فا همراه باشید.

بروزرسانی 1.06 اضافه شد

نسخه کم حجم Fitgirl اضافه شد

بازی Cyberpunk 2077 سرانجام پس از گذشت هشت سال انتظار، منتشر شد. اثری که به دلیل فضا و اتمسفری که در آن داستان روایت می‌شود، طرفداران بسیاری پیدا کرده است. بازی سایبرپانک 2077 را می‌توان از جهات مختلف جزو آثار انقلابی صنعت بازی های ویدئویی دانست. شاید این برای اولین بار است که یک بازی در سبک نقش آفرینی پا به دنیای سایبرپانکی می‌گذارد. از دیگر نکات این بازی استودیو سازنده آن، یعنی استودیو CD Projekt RED، است. استودیویی که توانایی‌اش را در ساخته‌های پیشین خود، مانند مجموعه بازی The Witcher ثابت کرده است.

دانلود بازی Cyberpunk 2077

به Night City خوش آمدید!

داستان بازی سایبرپانک 2077 در شهری به نام Night City در ایالت کالیفورنیا روایت خواهد شد که بین دو شهر لوس آنجلس و سان فرانسیسکو است. این شهر درواقع ساختگی است و در دنیای واقعی وجود ندارد، اما تاریخچه آن به خودی خود به اندازه یک شهر واقعی حرف‌های بسیاری را برای گفتن دارد.

شهر Night City در بازی Cyberpunk: The Roleplaying Game of the Dark Future و همچنین بازی Cyberpunk 2020 و Cyberpunk Red که پیش‌درآمدی بر این عنوان جدید محسوب شده و وقایع آن حدودا ۳۰ سال پیش از بازی امسال رخ داده، نقشه اصلی بوده و حتی کتابی با همین نام برای فهمیدن تاریخچه کامل آن وجود دارد.

البته لازم به ذکر است که هرآنچه که در این بازی‌ها اتفاق افتاده، به گفته سازندگان کاملا به یکدیگر مربوط بوده و اگر داستان آن‌ها را بدانید، احتمالا از نحوه ارتباط بازی Cyberpunk 2077 با عناوین قبلی شوکه خواهید شد.

طبق داستان نوشته شده درباره این شهر و اتفاق‌هایی که در عناوین مختلف آن رخ داده، در حدود سال ۲۰۴۵ پیشرفت تکنولوژی باعث می‌شود تا همه چیز بهم ریخته شود و عملا کشور خاصی به نام ایالات متحده آمریکا در جهان با قدرت و کنترل تام بر مردم خود وجود نداشته باشد؛ بلکه افراد و دسته‌های مختلف حاضر در هر شهرها هرکدام برای خود به صورت آزادانه و با قوانین خود (که با مفهوم بی‌قانونی شباهت بیشتری دارد) فعالیت می‌کنند.

با این حال بدترین اتفاق‌های ممکن در دهه ۲۰۲۰ برای شهر Night City رخ داده است؛ زمانی که یک بمب هسته‌ای به صورت عجیبی در این شهر منفجر شده و همه چیز را نابود کرد. با این وجود طبق داستان جدید این سری، شهر Night City تا سال 2077 به نحوی مجددا بازسازی و به یکی از شلوغ‌ترین‌های ایالت کالیفورنیا تبدیل شده است.

دانلود بازی Cyberpunk 2077 - دانلود بازی سایبرپانک 2077

شخصیت اصلی کیست؟

در بازی Cyberpunk 2077 شخصیت اصلی و پیش‌فرضی مانند گرالت در بازی The Witcher 3 وجود ندارد؛ بلکه بازیکنان با انتخاب یک فرم بدن و سپس چینش و شخصی‌سازی صدا و قابلیت‌های آن می‌توانند کاراکتر اصلی خود را که در بازی با نام V (وی) صدا زده می‌شود خلق کنند.

سازندگان این عنوان مورد انتظار هنوز اطلاعات کاملی را درباره این مورد بیان نکرده‌اند اما چنان که به نظر می‌رسد، بازیکنان می‌توانند حالت‌های مختلف و انسانی را به صورت منحصر به فرد برای شخصیت خود منظور کنند. همچنین قابلیت‌ها و توانایی‌ها در این بازی به صورت پراکنده و توسط بازیکن انتخاب و توسط شخصیت اصلی اجرا خواهند شد.

دانلود بازی Cyberpunk 2077 - دانلود بازی سایبرپانک 2077

دسته Militec

دانلود بازی Cyberpunk 2077 – در دمو منتشر شده از بازی سایبرپانک 2077 در سال 2018 شاهد این دسته بودیم که قوی‌ترین قوا و تجهیزات پیشرفته را دارند که اطلاعات امنیتی بسیاری را نیز درباره مردم شهر در دست خواهند داشت. این دسته که از رهبران آن‌ها به شدت محافظت می‌شوند، هر فرد مشکوکی را بدون ذره‌ای تامل از دم تیغ خواهند گذراند.

دسته Maelstorm

دسته Maelstorm درواقع گروهی از مواد فروشان زیرزمینی هستند که چهره و بدن خود را به راحتی برای دسترسی به قدرت بیشتر با قطعات پیشرفته و چیپ‌های مختلف جایگزین می‌کنند. برای مثال بسیاری از آن‌ها به جای چشم دوربین‌هایی را در نصف سر خود قرار داده‌اند که صحبت افراد را دنبال و ضبط می‌کند.

دسته Animals

این افراد درواقع گروهی از بدنسازها هستند که با داروهای غیرقانونی بدن خود را پرورش داده و به قطعات پیشرفته و تکنولوژی نیازی ندارند. دسته Animals که ابتدا در تریلر بازی Cyberpunk 2077 در مراسم E3 سال 2019 نمایش داده شده بود، به گفته سازندگان در تمامی مناطق شهر پیدا شده و بیشتر حکم افرادی را دارند که برای محافظت از چیزی استخدام می‌شوند.

دانلود بازی Cyberpunk 2077 - دانلود بازی سایبرپانک 2077

دسته Netwatch

در دنیای بازی Cyberpunk 2077 اینترنت و شبکه آنلاین دیگر به آن شکلی که امروزه از آن استفاده می‌کنیم وجود ندارد؛ بلکه پس از حدود سال 2020 کل شبکه داده‌های هوشمند با ویروس‌ها و نوش‌های مصنوعی اشباع شده و به نحوی قابل استفاده نیست. از این رو ماموران Netwatch همانطور که از اسمشان هم پیداست، وظیفه دارند تا جلوی این ویروس‌ها را بگیرند تا شبکه‌های محلی موجود در سطح شهر (و یا کشور) ایمن‌سازی شود.

دسته Voodoo Boys

دانلود بازی Cyberpunk 2077 – تعداد بسیاری از مردمان مهاجر کشور هائیتی (Haiti واقع در جزیره هیسپانیولا) پس از نابودی و خانه‌هایشان در آن به کشور آمریکا و مناطق مختلف آن مهاجرت کردند که یکی از آن‌ها شهر Night City است. این افراد در منطقه Pacifica خانه و زندگی بی سر و صدایی را برای خود فراهم کرده‌اند، اما وجود نیروهای مزاحم اطراف آن‌ها باعث شده تا دسته‌ای را برای دفاع از مردمان خود جمع‌آوری کنند که درواقع Voodoo Boys نام گرفته است.

البته نام این گروه (Voodoo Boys) درواقع به بازی Cyberpunk 2020 در سال ۱۹۸۰ برمی‌گردد که آن‌ها را یک گروه تروریست و معتقد نام برده که ایمان آن‌ها هک کردن سیستم‌ها و خرید و فروش در فضای اینترنت است. با این حال این دسته هم‌اکنون و در بازی Cyberpunk 2077 نیز به عنوان همین افراد حضور دارند و از منطقه Pacifica در مقابل سایر فرقه‌ها و بخصوص سفید پوستان دفاع می‌کنند.

دسته Trauma Team

گروه Trauma Team درواقع نوعی اورژانس مربوط به سال 2077 است که با تماس افراد در صحنه ظاهر شده و کمک‌های اولیه را (البته در قالب سال 2077) ارائه می‌کنند. در تریلر مربوط به مراسم E3 سال 2018 از بازی Cyberpunk 2077 این گروه درحالی دیده شدند که حال زدن شوک الکتریکی به بدن فردی بودند که ظاهرار تصادف کرده و یا تیر خورده است. طبق اعلام استودیو سی دی پراجکت رد، برخی مراحل بازی در قالب ماموریت‌های این گروه خواهد بود.

کرک بازی ۱۰۰ درصد سالم بوده و توسط گروه CODEX منتشر شده است. در صورت انتشار کرک‌های بیشتر، این مطلب بروز خواهد شد. شایان ذکر است که برای تجربه آنلاین بازی، باید آن را از طریق فروشگاه استیم خریداری کنید.

باکس دانلود

دانلود بروزرسانی 1.06 گروه CODEX به صورت جداگانه: لینک مستقیم

 

نسخه فوق فشرده

دانلود نسخه Fitgirl - قسمت اول: لینک مستقیم

دانلود نسخه Fitgirl - قسمت دوم: لینک مستقیم

دانلود نسخه Fitgirl - قسمت سوم: لینک مستقیم

دانلود نسخه Fitgirl - قسمت چهارم: لینک مستقیم

دانلود نسخه Fitgirl - قسمت پنجم: لینک مستقیم

دانلود نسخه Fitgirl - قسمت ششم: لینک مستقیم

دانلود نسخه Fitgirl - قسمت هفتم: لینک مستقیم

دانلود نسخه Fitgirl - قسمت هشتم: لینک مستقیم

دانلود نسخه Fitgirl - قسمت نهم: لینک مستقیم

 


 

دانلود نسخه CODEX - قسمت اول: لینک مستقیم

دانلود نسخه CODEX - قسمت دوم: لینک مستقیم

دانلود نسخه CODEX - قسمت سوم: لینک مستقیم

دانلود نسخه CODEX - قسمت چهارم: لینک مستقیم

دانلود نسخه CODEX - قسمت پنجم: لینک مستقیم

دانلود نسخه CODEX - قسمت ششم: لینک مستقیم

دانلود نسخه CODEX - قسمت هفتم: لینک مستقیم

دانلود نسخه CODEX - قسمت هشتم: لینک مستقیم

دانلود نسخه CODEX - قسمت نهم: لینک مستقیم

دانلود نسخه CODEX - قسمت دهم: لینک مستقیم

دانلود نسخه CODEX - قسمت یازدهم: لینک مستقیم

دانلود نسخه CODEX - قسمت دوازدهم: لینک مستقیم

 

دانلود کرک CODEX به صورت جداگانه: لینک مستقیم

QR Code
راهنمای نصب

بازی دارای نصب آسان است.

توضیحات و مشخصات
مشخصات
  • پسورد: www.zipfa.ir
  • حجم فایل: 55.7 گیگابایت
سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم موردنیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 or 10

Processor: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310

Memory: 8 GB RAM

Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon RX 470

DirectX: Version 12

Storage: 70 GB available space

Additional Notes: In this game you will encounter a variety of visual effects that may provide seizures or loss of consciousness in a minority of people. If you or someone you know experiences any of the above symptoms while playing, stop and seek medical attention immediately.

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 10

Processor: Intel Core i7-4790 or AMD Ryzen 3 3200G

Memory: 12 GB RAM

Graphics: GTX 1060 6GB / GTX 1660 Super or Radeon RX 590

DirectX: Version 12

Storage: 70 GB available space

Additional Notes: SSD recommended

اشتراک گذاری

عاشقِ دنیای بازی‌های ویدئویی و سینما هستم و به همین خاطر، تو این حوزه فعالیت می‌کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.