بازی Hitman 3

هرآنچه که درباره بازی Hitman 3 می‌ دانیم

سری بازی Hitman همیشه و از مدت‌ها پیش یکی از مجموعه‌های محبوب بین طرفداران بوده است که به صورت چند سال یکبار یا سالانه عرضه شده است. با این وجود مدتی است که نسخه جدید این سری با عنوان بازی Hitman 3 توسط استودیو IO Interactive معرفی شده و امروز قصد داریم تا هرآنچه که از آن می‌دانیم را از داستان تا تاریخ انتشار، برای شما کاربران ارائه کنیم. با زیپ فا همراه باشید.

از سال 2012 و عرضه بازی Hitman: Absolution تا سال 2016 خبری از مامور 47 یا همان هیتمن نبود؛ تا اینکه خبر از یک سری سه‌گانه رسید که وقایع آن، ۶ سال پس از اتفاقات عنوان Absolution اتفاق می‌افتد. با این وجود در سال‌های بعد شاهد عرضه Hitman 2 نیز بودیم اما بالاخره امسال و پیش از شروع عرضه کنسول‌های نسل نهمی، بالاخره تریلری از عنوان سوم در ریبوت سری بازی Hitman را با نام بازی Hitman 3 دیدیم.

بازی Hitman 3

بازی Hitman 3 چیست؟

بازی Hitman 3 بالاخره و پس از گذشت چند سال یک نتیجه کلی را بر مجموعه هیتمن در نظر خواهد گرفت که کار مامور 47 را به سرانجام می‌رساند. با توجه به تریلرها، هنوز معلوم نیست که داستان بازی دقیقا در چه مکان یا مکان‌هایی اتفاق خواهد افتاد و اینکه جریان آن چگونه پیش می‌رود. با این حال انتظار می‌رود که این عنوان، پایانی بر خدمات مامور 47 در بستن قراردادهای قتل باشد.

آیا تریلری از بازی برای مشاهده در دسترس است؟

تا به امروز تنها یک تریلر از این بازی توسط استودیو IO Interactive منتشر شد که در رویداد کنسول پلی استیشن 5 The Future of Gaming به نمایش درآمد و اطلاعات بسیار جزئی را در اختیار کاربران قرار داد.

همچنین یک تریلر کوتاه دیگر از این عنوان نیز منتشر شده که تمرکز آن بر گیم پلی بازی در منطقه دوبی است.

بازی Hitman 3

گیم پلی بازی Hitman 3 چگونه است؟

همانند دو عنوان قبلی، در بازی Hitman 3 نیز قرار است تا در نقش مامور 47 در هر مرحله (یا مراحل) یک قرار داد قتل ببندید که طی آن، باید به منطقه حضور سوژه مورد نظر رفته و سپس بهترین راه را برای کشتن وی پیدا کنید.

به صورت جزئی‌تر، یکی از سازندگان در گروه استودیو IO Interactive تراویس باربر (Tavis Barbour) درباره گیم پلی این بازی جدید اعلام کرده بود که «بازی Hitman 3 افراد را تشویق می‌کند تا هرچه بیشتر با دنیای بازی ارتباط برقرار کرده و کارهایی را انجام دهید که رفته رفته باعث دریافت برخی پاداش‌ها خواهند شد».

با این حساب، انتظار می‌رود تا مجددا شاهد بازگشت سبک دو عنوان قبلی در بازی Hitman 3 باشیم که شامل کشتن بی سر و صدای افراد با پوشیدن لباس مبدل، و یا استفاده از یک قابلمه برای از میان برداشتن یک دشمن خواهد بود.

بازی Hitman 3

آیا بازی Hitman 3 از کیفیت 4K و نرخ 60 فریم بر ثانیه پشتیبانی می‌کند؟

با عرضه کنسول‌های نسل نهمی سونی و مایکروسافت، بسیاری از کاربران این سوال را دارند که آیا کنسول جدید آن‌ها می‌تواند که این بازی در کیفیت 4K و نرخ فریم مناسب اجرا کند؟ درحالی که جواب به این سوال توسط استودیو سازنده بازی کاملا مثبت است.

به گفته سازندگان، بازی Hitman 3 با موتور گرافیکی Glacier Engine طراحی شده که می‌تواند در کنسول پلی استیشن 5 و کنسول ایکس باکس سری ایکس با ۳۰۰ شخصیت NPC فعال دارای هوش مصنوعی، در کیفیت 4K و نرخ متعادل 60 فریم بر ثانیه اجرا شود.

همچنین اعلام شده افرادی که نسخه سوم بازی را خریداری کنند، می‌توانند به مراحل دو نسخه قبلی بازی نیز با گرافیک نسل نهمی و هوش مصنوعی ارتقا یافته دسترسی داشته باشند.

بازی Hitman 3

آیا می‌توان بازی Hitman 3 را در حالت واقعیت مجازی تجربه کرد؟

بنا بر اعلام رسمی استودیو سازنده بازی به نظر می‌رسد که بازی Hitman 3 در تمامی مراحل، از جمله مراحل مربوط به دو بازی Hitman و بازی Hitman 2 در حالت واقعیت مجازی یا همان VR نیز طراحی شده و هنگام خریداری عنوان سوم قابل دسترسی خواهد بود. با این وجود اطلاعاتی مبنی بر ارائه نسخه ارتقا یافته دو عنوان قبلی برای تجربه آن‌ها به صورت واقعیت مجازی اعلام نشده و ظاهرا تنها با خرید نسخه سوم بازی قادر به تجربه مراحل قدیمی در حالت VR خواهید بود.

همچنین درحالی که بازی Hitman 3 از کنترلر PlayStation Move پشتیبانی نمی‌کند، ظاهرا طبق اعلام رسمی شرکت سازنده این عنوان در حالت واقعیت مجازی تنها برای کنسول PSVR در دسترس قرار خواهد گرفت. البته اخیرا در ویدیو جدید منتشر شده برای رونمایی از حالت واقعیت مجازی این بازی، به نظر می‌رسد که فردی در حال تجربه بازی است از کنترلر دوال شاک 4 استفاده می‌کند و عملا کنترلر PlayStation Move را به عنوان یک گزینه برتر انتخاب نمی‌کند.

در آخر نیز لازم به ذکر است که سازندگان بازی اخیرا اطلاعات فراوانی را درباره نسخه واقعیت مجازی آن منتشر کرده‌اند که به ترتیب آن‌ها را توضیح خواهیم داد.

زاویه دید: در بازی Hitman 3 زاویه دید بازیکنان در حالت اول شخص خواهد بود که یعنی تجربه یک عنوان سوم شخص در حالتی که تاکنون دیده نشده است. البته دقت کنید که تمامی جوانب در این بخش جدید نیز کامل در نظر گرفته شده‌اند؛ مانند قد شخصیت مامور 47 که کاملا درست در نظر گرفته شده، یا نقاطی از لباس یا بدن اون که قابل شناسایی هستند.

راه‌های جدید برای تجربه: به دلیل واقع‌گرایانه بودن بازی Hitman 3 نهایت تلاش افراد حاضر در تیم سازنده بر آن بوده تا در نسخه واقعیت مجازی هم این ویژگی حفظ شود. برای مثال، هنگامی که در بازی شما یک اسلحه را در دست می‌گیرید، با نگه داشتن دکمه R2 می‌توانید آن را قایم کنید تا توسط دشمنان شناسایی نشوید.

ارتباط عمیق‌تر: ارتباط با دنیای اطراف همه آن چیزی است که بازی‌های سبک واقعیت مجازی از آن بهره می‌برند. با این وجود استودیو IO Interactive تمامی تلاش خود را انجام داده تا نسخه VR بازی Hitman 3 را نیز از این نظر به بهترین شکل ممکن طراحی کند؛ به نحوی که انجام دادن کارهای مختلف در بازی شامل دیالوگ‌های جدید و ایجاد فضای مختلف خواهد شد. برای مثال، زدن روی شانه افراد باعث می‌شود تا آن‌ها با شما صحبت کنند یا اینکه در قایم شدن به شما کمک کنند.

قایم شدن: سری بازی Hitman همیشه و در همه نسخه‌ها درباره قایم شدن و کار در شرایط بی سر و صدا بوده است. با این حساب، اگر نسخه واقعیت مجازی بازی Hitman 3 را تجربه کنید، درواقع سبکی جدید از یک بازی VR را خواهید دید! به نحوی که اگر شما لباس یک گارسون را پوشیده باشید، می‌توانید کارهای یک گارسون را مانند تمیز کردن میزها یا گرفتن سفارش انجام دهید.

داستان بازی Hitman 3 چه چیزی را روایت می‌کند؟

در حال حاضر اطلاعات چندانی درباره داستان بازی Hitman 3 در دسترس نیست، اما چنان که به نظر می‌رسد و به گفته سازندگان بازی در شش منطقه مختلف روایت می‌شود که یک جمع‌بندی کامل برای کل مجموعه بازی Hitman خواهد بود. همچنین گفته شده که داستان بازی برای تکمیل نیازی به اتمام تمامی مراحل (یا به عبارتی Chapter ها) ندارد.

به علاوه اعلام شده که در طول داستان بازی، باز هم شاهد بازگشت یار قدیمی شخصیت مامور 47، شخصیت لوکاس گری خواهیم بود؛ درحالی که او با شما همکاری می‌کند و در بخشی از داستان راه متفاوتی را در پیش می‌گیرد. به هر حال ایجاد یک پایان شگفت‌انگیز برای جمع‌بندی تمامی عناوین مجموعه بازی Hitman امری است که از استودیو IO Interactive انتظار می‌رود.

بازی Hitman 3

آیا این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی عرضه می‌شود؟

نه‌تنها بازی Hitman 3 در بهترین کیفیت برای کنسول‌های نسل نهمی منتشر می‌شود، بلکه جالب است بدانید که این عنوان محبوب در کنسول پلی استیشن 4 و کنسول ایکس باکس وان نیز عرضه خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که اگر در گذشته دو عنوان قبلی سری را بازی کرده باشید، می‌توانید تمامی داده‌ها و Save خود را به بازی سوم هم منتقل کنید. به علاوه تمامی گجت‌ها و اسلحه‌های ذخیره‌سازی شده شما قابل انتقال به بازی جدید خواهند بود.

بازی Hitman 3

تاریخ انتشار

بازی Hitman 3 برای عرضه در تاریخ 1 بهمن (۲۰ ژانویه) برنامه‌ریزی شده و برای کنسول ایکس باکس سری ایکس ، کنسول ایکس باکس وان ، کنسول پلی استیشن 5 ، کنسول پلی استیشن 4 و از طریق فروشگاه اپیک گیمز برای پلتفرم رایانه شخصی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

منبع: Windows Central

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.