چالش های بازی Fortnite

راهنمای چالش های فصل پنجم بازی Fortnite: هفته دوم

چالش های فصل پنجم بازی Fortnite نیز مانند سایر فصل‌های این عنوان پرطرفدار بازیکنان را به دنبال انجام کارهایی می‌فرستد که در نقشه بازی باید انجام دهند تا جوایز خاصی را دریافت کنند. به علاوه، به پایان رساندن این چالش‌ها مقدار قابل توجهی XP را در اختیار کاربران می‌گذارد که باعث به پیش بردن سطح Battle Pass آن‌ها می‌شود. با این حال، امروز با زیپ فا همراه باشید تا نحوه کامل کردن چالش‌های هفته دوم از فصل پنجم بازی Fortnite را در اختیارتان قرار دهیم.

فصل پنجم از چپتر دوم بازی Fortnite نیز دقیقا به مانند سایر فصل‌های گذشته این عنوان شامل چالش‌های هفتگی خاصی می‌شود؛ با این وجود، جالب است بدانید که این چالش‌ها در فصل جدید کمی متفاوت هستند و خود به چند ردیف تقسیم می‌شوند.

برای مثال، حال چالش‌های Legendary را در لیست خواهیم داشت که تکمیل آن‌ها 55,000 XP به بازیکنان اهدا می‌کند. اما مهلت تمام کردن آن‌ها تنها ۱ هفته است و اگر طی یک هفته جاری همه این چالش‌های Legendary را به پایان نرسانید، قاعدتا پاداش آن برای شما حذف خواهد شد.

چالش های فصل پنجم بازی Fortnite

پس از آن نیز چالش‌های فصلی Epic در لیست وجود دارد که با تکمیل آن‌ها 22,000 XP را دریافت خواهید کرد. همچنین چالش‌های Rare، Uncommon و Common نیز به صورت فصلی و هفتگی در دسترس قرار می‌گیرند که البته پاداش آن‌ها چندان هم زیاد نخواهد بود.

به هر حال همانطور که اشاره شد، چالش های Epic در فصل پنجم از چپتر دوم بازی Fortnite به صورت فصلی در بازی وجود دارند اما الویت هفتگی با چالش‌های Legendary است که در ادامه همه آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

دقت کنید که طبق قانون جدید بازی، شما نمی‌توانید چند چالش از یک دسته (مانند دسته Epic) را به صورت همزمان به اتمام برسانید و تنها پس از اتمام گزینه اول به دوم و در ادامه به سوم و چهارم خواهید رسید.

چالش های Legendary هفته دوم از فصل پنجم بازی Fortnite

چالش این هفته بازی Fortnite درواقع بسیار مشخص و ساده است؛ تنها کافیست تا با یک اسلحه Legendary مقدارهای 1500، 3000، 4500، 6000 و در آخر 7500 درصد به دشمنان خود آسیب بزنید.

چالش های Epic فصل پنجم بازی Fortnite

همانطور که گفته شد، چالش‌های Epic به صورت فصلی قابل انجام هستند و تنها در یک هفته حذف نخواهند شد؛ با این حساب تعداد آن‌ها قاعدتا از دسته Legendary بیشتر خواهد بود.

  • صندوق‌های پست را خراب کنید (5x)
  • شواهد را در منطقه Catty Corner یا Flush Factory پیدا کنید (3x)
  • قطعات ماشین را پیدا کنید (3x)
  • یک ماشین از منطقه Steamy Stacks به Pleasant Park برسانید
  • از داخل حلقه‌های آتش با ماشین رد شوید
  • سرنخ‌ها را در منطقه‌های Pleasant Park، Holly Hedges و Lazy Lake پیدا کنید
    خانه‌های سگ را نابود کنید (3x)

انجام دادن بسیاری از این چالش‌های مانند شکستن خانه سگ و یا صندوق‌های پست قاعدتا نیازی به توضیح اضافه ندارند و به راحتی در نقشه بازی قابل پیدا کردن خواهند بود. با این وجود، چند چالش در لیست این هفته وجود دارد که تکمیل کردن آن‌ها ممکن است به یک راهنمایی کوتاه و مختصر نیاز داشته باشد.

پیدا کردن مدارک در Catty Corner یا Flush Factory

چالش های فصل پنجم بازی Fortnite

به احتمال بسیار زیاد اگر از بازیکنان قدیمی بازی Fortnite بوده باشید، نام Flush Factory برای شما از چپتر اول بازی بسیار آشنا خواهد بود؛ با این وجود این منطقه که در گذشته نام بخشی از نقشه بازی بود، حال به عنوان یک مدل ساده به بازی اضافه شده است.

چالش های فصل پنجم بازی Fortnite

به هر حال شما برای تکمیل ماموریت خود نیاز دارید تا به یکی از دو بخش Flush Factory و یا Catty Corner بروید تا سه مدرک (Evidence) را در آنجا پیدا کنید. مدل منطقه Flush Factory در جنوب غربی نقشه و عملا پایین‌تر از Slurpy Swamps خواهد بود. با این حال پس از پیدا کردن آن، سه نقطه مورد نظر را به صورت زیر پیدا و مدارک مربوطه را از این مکان‌ها بردارید.

زیر یک پله فلزی در منطقه Flush Factory یک سطل آشغال بزرگ پیدا کنید؛ اولین مدرک در آن‌ها گذاشته شده است.

در سمت دیگر این منطقه یک ساختمان بزرگ پیدا کنید؛ حال وارد آن شده و به قسمت شرقی آن بروید تا یک میز بزرگ را با یک مدرک روی آن پیدا کنید.

در آخر نیز اگر به سمت جنوب منطقه Flush Factory حرکت کنید، یک پله روبه اقیانوس پایین نقشه پیدا خواهید کرد که زیر آن یک سطل آشغال دیگر برای پید کردن مکان آخرین مدرک وجود دارد.

با این حال اگر قصد دارد تا به جای Flush Factory به منطقه Catty Corner رفته و در آن‌جا به جستجو بپردازید، سه نقطه مشخص شده زیر را دنبال کنید.

چالش های فصل پنجم بازی Fortnite

در بالاترین نقطه مشخص شده در نقشه فوق، یک اتوموبیل پیدا خواهید کرد که اولین مکان مورد نظر روی آن خواهد بود.

حال در نزدیکی همان قسمت، در مقابل یک کانتینر صورتی رنگ دومین مکان را پیدا کنید.

در آخر نیز به پایین منطقه Catty Corner رفته و سپس در پمپ بنزین آخرین مدرک را پیدا کنید.

پیدا کردن سه قطعه از ماشین

چالش های فصل پنجم بازی Fortnite

پیدا کردن این سه قطعه مربوط به هر ماشینی نیستند! این بدان معناست که سه قطعه مختلف در نقاط مشخص شده‌ای از نقشه وجود دارند که باید برای پیدا کردن آن‌ها داخل نقشه بگردید. البته در حال حاضر اطلاعات غلط فراوانی درباره برخی قطعات پیدا شده در منطقه Hunter’s Haven وجود دارد، اما جالب است بدانید که این تکه‌ها همان قطعات مورد نیاز برای تکمیل چالش شما نیستند!

برای پیدا کردن قطعات مورد نظر، درواقع لازم است تا به دو منطقه Dirty Docks و محدوده خارج از آن بروید. همچنین برای پیدا کردن این قطعات شما به سه نقطه مختلف خواهید رفت که به احتمال بسیار زیاد هرگز آن‌ها را به صورت اتفاقی پیدا نخواهید کرد.

چالش های فصل پنجم بازی Fortnite

در ابتدا بهتر است به سراغ دو قطعه مربوط به خارج از Dirty Docks بروید. در نقشه فوق منطقه هرکدام از آن‌ها مشخص شده و برای پیدا کردن اولین قطعه، بهتر است به دنبال یک ماشین بزرگ نارنجی بگردید.

چالش های فصل پنجم بازی Fortnite

سپس قطعه دوم را در کنار فنس‌ها دور محوطه پیدا کنید.

چالش های فصل پنجم بازی Fortnite

در آخر نیز نوبت آن است که به دنبال قطعه آخر در خود منطقه Dirty Docks بگردید. در ابتدا ممکن است فکر کنید که این قطعه به راحتی داخل یکی از ساختمان بزرگ و کوچک این منطقه پیدا خواهد شد؛ اما دقیقا برخلاف آنچه که فکرش را می‌کردید، تنها کافیست که یک کانتینر نیمه باز حاضر در این منطقه را همانطور که در نقشه مشخص شده پیدا کنید تا از داخل آن آخرین قطعه را بردارید.

پیدا کردن سرنخ‌ها

چالش های فصل پنجم بازی Fortnite

سرنخ‌های دردسرسازی که به هیچ وجه در مناطق مشخص شده به صورت پیش‌فرض در نقشه نیستند درواقع سه صندوق پست هستند که در سه منطقه Pleasant Park، Holly Hedges و در نهایت Lazy Lake پیدا می‌شوند.

حال با توجه به نقشه فوق (که منطقه هرکدام را مشخص می‌کند) بهتر است که به ترتیب به سراغ هرکدام از این صندوق‌های پستی برویم. دقت کنید که پس از پیدا کردن، تنها کافیست که به مقابل آن‌ها بروید و دکمه مورد نظر را بزنید.

چالش های فصل پنجم بازی Fortnite

اولین سرنخ واقع در Pleasant Park در حقیقت در مکانی بسیار مشخص و واضح کنار فنس چوبی Plaza است.

چالش های فصل پنجم بازی Fortnite

دومین سرنخ در Lazy Lake را در کنار ساختمان بزرگ حاضر در شمال منطقه پیدا کنید که نزدیک به یک باجه تلفن ایستاده است.

چالش های فصل پنجم بازی Fortnite

در آخر نیز سومین سرنخ که کمی سخت‌تر از دو مورد قبلی پیدا خواهد شد، در منطقه Holly Hedges خانه مشخص شده در عکس فوق را پیدا کنید و سپس وارد آن شده و به طبقه دوم بروید تا یک صندوق پست برعکس شده را پید کنید.

منبع: Forbes

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.