چالش هفته نهم بازی Fortnite

چالش هفته نهم بازی Fortnite: پیدا کردن مجسمه‌ های سنگی

در این مطلب با زیپ فا همراه باشید تا نحوه پیدا کردن مجسمه‌های سنگی و اجرای Emote در چالش هفته نهم بازی Fortnite را در اختیار شما قرار دهیم. این مجسمه‌ها در چند نقطه از نقشه قرار دارند که همه آن‌ها را برای شما مشخص خواهیم کرد.

طرفداران بازی Fortnite به خوبی با و همچنین فصلی این بازی آشنایی دارند؛ با این وجود، شما حدود یک تا دو ماه (یعنی تا فصل بعد) فرصت دارید تا این چالش‌های را به اتمام برسانید؛ درحالی که برای چالش‌های هفتگی، تنها ۷ روز فرصت دارید تا مقدار XP لازم که با تکمیل آن‌ها بدست می‌آید را جمع کنید.

چالش هفته نهم بازی Fortnite

به هر حال هر هفته می‌توانید در منو Quest Log چابش‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید و به محض برداشتن هرکدام از آن‌ها، ماموریت بر اتمام آن خواهید داشت. با این وجود، برخی از این ماموریت‌ها، همیشه مقداری سخت بوده و کاربران را وادار می‌کند تا در نقشه بزرگ بازی، موردی را پیدا کنند.

چالش هفته نهم بازی Fortnite

پیدا کردن مجسمه سنگی

پیش از هرچیز شما در تصویر بالا به راحتی می‌توانید دو محل قرارگیری مجسمه‌های سنگی مورد نظر را مشاهده کنید.

این مجسمه‌ها در ورودی منطقه‌های Colossal Coliseum و Coral Castle قرار گرفته‌اند. برای انجام ماموریت خود، تنها کافیست در کنار مجسمه‌هایی که جلوی دو در ورودی Colossal Coliseum قرار دارند بایستید و سپس یک Emote اجرا کنید (برقصید). همچنین برای منطقه Coral Castle کافیست تا کنار یکی از چندین مجسمه که تا جلوی در ورودی کشیده شده‌اند بایستید و سپس یک Emote اجرا کنید.

به هر حال این دو منطقه به دلیل اینکه افراد بسیاری برای انجام چالش خود به آنجا می‌روند بسیار شلوغ خواهند بود؛ در نتیجه همیشه سعی کنید تا ابتدا در منطقه‌ای دور از این دو قلعه فرود آمده، کمی صبر کنید و سپس در نهایت به سمت مجسمه‌ها حرکت کنید تا ماموریت خود را به اتمام برسانید. همچنین در نظر داشته باشید که برخی افراد به دلیل دانستن این موضوع که ممکن است بازیکنان زیادی به این سمت کشیده شوند، در نزدیکی مجسمه‌های کمپ کرده و با نزدیک شدن به آن‌ها سریعا شما را از بازی حذف می‌کنند.

به علاوه طبق اظهار برخی از کاربران، ظاهرا در جنوب منطقه Holly Hedges هم مجسمه‌های سنگی وجود دارند که شما می‌توانید این ماموریت را با نزدیک شدن به آن‌ها به اتمام برسانید.

چالش هفته نهم بازی Fortnite

پاداش این چالش

در ازای اتمام چالش پیدا کردن مجسمه‌ها و اجرای Emote در کنار آن‌ها، شما 20,000 XP دریافت خواهید کرد که رقم بسیار مناسبی برای یک چالش هفتگی خواهد بود.

همچنین برای مشاهده آموزش چالش پیدا کردن جعبه سیاه هواپیما سقوط کرده در همین هفته می‌توانید به این مطلب مراجعه کنید.

منبع: Gamestop

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.