امروز:6 مرداد 1400
بهترین مادهای تفنگ بازی GTA V

10تا از بهترین مادهای تفنگ بازی GTA V که بازی را متفاوت می‌ کنند!

در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین مادهای تفنگ بازی GTA V که از دید کاربران بسیار جالب هستند بپردازیم.

معمولا نصب مادهای مختلف در عناوین مختلف باعث عجیب و در عین حال جالب شدن آن‌ها می‌شود؛ مانند تغییر شخصیت‌های بازی Resident Evil 3 Remake با لوبیا‌های بازی Fall Guys و یا حالت راه رفتن در نسخه رایانه شخصی بازی Cyberpunk 2077 اما در میان تمامی این عناوین، بدون شک بازی‌های سری GTA در نصب مودهای مختلف بسیار محبوب هستند.

همچنین در بازی GTA 5 مودهای مختلف و جذابی وجود دارد که افراد آن را طراحی و برای بازی قرار می‌دهند. البته دقت کنید که استفاده از این مادها تنها برای حالت تک‌نفره است و در بازی GTA Online در صورت استفاده از ماد، حساب شما مسدود خواهد شد.

 بهترین مادهای تفنگ بازی GTA V

به هر حال در میان مادهای مختلف، دسته مربوط به تفنگ‌ها همیشه از جذابیت خاصی برای کاربران برخوردار بوده است؛ چراکه در آن‌ها افراد می‌توانند از سلاح عجیبی استفاده کنند که هرگز در حالت عادی پیدا نخواهید کرد!

به همین منظور لیست زیر از ۱۰ ماد تفنگ در بازی GTA V را برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم تا با آن‌ها آشنا شده و در صورت علاقه استفاده کنید.

مود اسلحه بازی GTA V

10. آیکن‌های رنگی سلاح‌ها

در حالت عادی بازی اسلحه‌ شما در منو انتخاب به رنگ خاکستری نمایش داده خواهند شد که با وجود جالب بودن آن، ممکن است برای کاربرانی که به طرح و رنگ دادن به آیکن‌ها علاقه داشته باشند چندان هم جالب به نظر نرسد.

با این وجود با مود مخصوصی که توسط کاربری به نام Plopai ساخته شده، می‌توانید آیکن اسلحه‌ خود را چه در حالت عادی و چه در ماشین عوض کنید. همچنین تفنگ‌های اضافه شده در بسته‌های الحاقی بازی نیز در این مود تغییر آیکن خواهند داد.

برای دانلود کلیک کنید

مود اسلحه بازی GTA V

9. شخصیت فرانکلین در حالت گنگستر

آیا بازی GTA: San Andreas و گنگسترهای آن را به خاطر دارید؟ با این مود می‌توانید شخصیت فرانکلین را وادار کنید تا به مانند گروه بالاس‌ها در آن بازی اسلحه خود را بدست بگیرد!

به نحوی که او تنها با یک دست اسلحه کُلت خود را در دست گرفته و به مانند گنگسترهای دهه ۸۰ میلادی رفتار خواهد کرد. به هر حال این مود اسلحه در بازی GTA V نشان می‌دهد که تنها یک حالت اسلحه به دست گرفتن شخصیت فرانکلین تا چه حد می‌تواند در تغییر زمینه بازی مؤثر باشد؛ چراکه معمولا سری بازی GTA درباره گنگسترها بوده و این مود همان تم را به بازی اضافه خواهد کرد!

برای دانلود کلیک کنید

مود اسلحه بازی GTA V

8. سلاح سرد جدید

به علاوه شمشمیر کاتانا و گیتار، این مود بیش از ۱۰ اسلحه مختلف و جدید را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در درگیری نزدیک از آن‌ها استفاده کنید. همچنین باز هم لازم به ذکر است که هنگام استفاده از مودها در بازی GTA V نمی‌توانید آن‌ها را به بخش آنلاین اضافه کنید!

ولی در بخش تک‌نفره، با این مود می‌توانید سپر معروف کاپیتان آمریکا را برداشته و با آن دشمنان را به سبک اونجرز کتک بزنید! همچنین دقت کنید که مودها را در یک سیو جداگانه از بازی اجرا کنید، چراکه پاک شدن داده‌ها و ماموریت‌ها یکی از احتمالات ممکن خواهد بود.

برای دانلود کلیک کنید

مود اسلحه بازی GTA V

7. آتش پخش‌کن واقعی!

به طرز عجیبی در بازی GTA V اسلحه‌ای به نام Flamethrower یا همان آتش پخش‌کن دیده نمی‌شود؛ چراکه در بسیاری از عناوین قبلی این سری، مانند بازی GTA: Vice City و GTA: San Andreas شاهد این اسلحه بوده‌ایم.

با این وجود، در این مود اسلحه می‌توانید آتش پخش‌کن را به جای سازندگان و شرکت RockStar خود به بازی GTA V اضافه کنید. درصد واقع‌گرایانه بودن و کیفیت استفاده از این اسلحه به حدی بالا است که می‌توان آن را به عنوان بهترین مود در میان تمامی موارد این فهرست انتخاب کرد.

برای دانلود کلیک کنید

دانلود بهترین مادهای تفنگ بازی GTA V به صورت رایگان

مود اسلحه بازی GTA V

6. اسلحه M4A1

در این مود اسلحه‌ای به بازی اضافه می‌شود که اگر از طرفداران سبک شوتر باشید، قطعا از آن در بسیاری از عناوین مختلف استفاده کرده‌اید؛ بخصوص در بازی Call of Duty: Modern Warfare که در آن M4A1 یک تفنگ کاملا استاندارد و بی‌نظیر شمرده می‌شود.

به هر حال در این مود اسلحه بازی GTA V بالاخره یکی از پر درخواست‌ترین تفنگ‌ها که در بسته الحاقی نیز به بازی اضافه نشد، به این عنوان مهیج خواهد آمد؛ تنها کافیست که یک دوربین Red Dot یا Holographic روی M4A1 بیندازید و از استفاده از بهترین اسلحه حال حاضر نیروی زمینی ارتش ایالات متحده لذت ببرید.

برای دانلود کلیک کنید

مود اسلحه بازی GTA V

5. تغییر صدای سلاح‌ها

صدای فوق‌العاده طبیعی اسلحه‌ در بازی GTA V یکی از نقاط قوت آن محسوب می‌شود، با این وجود برای برخی از اسلحه‌روسی و غیر آمریکایی، همچنان جای پیشرفت وجود دارد؛ پیشرفتی که کاربری به نام JoarE با این مود به بازی اضافه کرده و پس از نصب آن می‌توانید از شنیدن صدای گلوله‌ها لذت دوچندان ببرید.

البته در حالت عادی هم بازی از صداهای فوق‌العاده طبیعی و جالبی برای انواع اسلحه استفاده می‌کند، اما بدون شک داشتن این مود، نظر شما را درباره معیارهای صدای طبیعی اسلحه عوض خواهد کرد.

برای دانلود کلیک کنید

مود اسلحه بازی GTA V

 

4. نهایت واقع‌گرایی سلاح‌ها با Ripplers Realism

بهترین مادهای تفنگ بازی GTA V – در مود اسلحه Ripplers Realism بازی GTA V دیگر شاهد لرزش ساده اسلحه‌ نخواهید بود. درواقع این مود باعث می‌شود تا تیراندازی با اسلحه‌ تا حد بسیاری به واقعیت نزدیک‌تر شود؛ به نحوی که اسلحه‌ هنگام تیراندازی لگد بیشتر و در عین حال سرعت بیشتری را خواهند داشت.

به هر حال استفاده از اسلحه‌ بعد از نصب این مود تنها توسط افراد حرفه‌ای به خوبی کنترل می‌شود، در غیر این صورت، مانند تیراندازی در جهان واقعی اگر تجربه نداشته باشید قطعا به مشکل برخواهید خورد!

برای دانلود کلیک کنید

مود اسلحه بازی GTA V

 

3. سلاح‌های واقعی

بدون شک بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered یکی از عناوین مورد علاقه طرفداران شبک شوتر است که در آن از اسلحه‌ واقعی در نهایت واقع‌گرایانه بودن استفاده شده است‌. از همین جهت، یک مود با نام Real Weapons V هم همان تفنگ‌ها را به بازی اضافه می‌کند.

همچنین به مانند سایر مودها، این حالت نام تفنگ‌ها را تغییر نداده و با همان اسم به بازی اضافه خواهد کرد. به هر حال بازی GTA V خود چندین کلاس اسلحه متفاوت برای استفاده دارد، اما در این مود از قانون هرچه بیشتر بهتر پیروی می‌شود!

برای دانلود کلیک کنید

مود اسلحه بازی GTA V

2. نام واقعی سلاح‌ها با ماد Real Weapons Names

این مود اسلحه در بازی GTA V همانطور که از نامش هم پیداست، اسم واقعی تمامی اسلحه‌های بازی را به جای اسم تقلبی آن‌عا وارد می‌کند؛ زیرا همانطور که آگاه هستید، مانند برند ماشین‌ها، اسلحه‌ها نیز در این بازی با نام دیگری به جز اسم اصلی آن‌ها قرار داده شده‌اند. دلیل آن هم برای نگرفتن مجوز از شرکت‌های سازنده است که البته مشکلی را برای قرار دادن طرح آن‌ها ایجاد نمی‌کند.

با این وجود پس از نصب این مود به راحتی می‌توانید نام اسلحه‌هایی مانند Ak-47 را در بازی با نام واقعی خود مشاهده کنید.

برای دانلود کلیک کنید

مود اسلحه بازی GTA V

1. اسلحه Desert Eagle

مود های اسلحه بسیاری برای بازی GTA V وجود دارند که استفاده از برخی از آن‌ها باعث می‌شود تا با اضافه شدن اسلحه‌های جدید، گیم پلی به کلی تغییر کند. با این حال احتمالا اگر از طرفداران بازی‌های سبک شوتر باشید با تفنگ‌هایی به نام Desert Eagle آشنایی دارید.

این تفنگ که در دسته Pistol قرار می‌گیرد، در عین کوچک بودن قدرت بسیار بالایی دارد که پس از تجربه کشتن دشمنان با آن متوجه تفاوت گیم پلی با نسخه اصلی بازی و تفنگ‌های قدیمی خواهید شد!

برای دانلود کلیک کنید

به هر حال این ۱۰ مود اسلحه برای بازی GTA V از نظر کاربران به عنوان بهترین‌ها انتخاب شده بودند؛ اما اگر مود دیگری را می‌شناسید که از این موارد بهتر است، حتما آن را در قسمت نظرات به سایر کاربران پیشنهاد کنید.

همچنین برای زدن رمز پولدار شدن بدون دردسر در بازی GTA Online بد نیست نگاهی به این مطلب داشته باشید.

منبع: The Gamer

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.