امروز:3 مرداد 1400
بازی Sea of Thieves

نحوه کامل کردن همه چالش‌های Combat Trials در بازی Sea of Thieves

بازی Sea of Thieves چالش‌هایی را به نام Combat Trials در اختیار کاربران قرار می‌دهد که معمولا همه آن‌ها درباره مبارزه کردن خواهند بود. با این حال چالش‌های جدید این بازی، Ambitious Combat Trials نام دارد که در این مطلب قصد داریم نحوه تکمیل کردن همه آن‌ها را در اختیار شما کاربران قرار دهیم. با زیپ فا همراه باشید.

درواقع این چالش‌ها یا به عبارتی Trials همه درباره پیدا کردن راهی برای مبارزه کردن، پیدا کردن برخی اشیاء و در نهایت گرفتن پاداش است. چیزی مشابه با چالش‌های هفتگی و فصلی بازی Fortnite با کمی تفاوت در سیستم آن که شاید خود باعث جذاب شدن بازی Sea of Thieves می‌شود.

بازی Sea of Thieves

نحوه تکمیل The Ambitious Mercenary Trial در بازی Sea of Thieves

ماموریت‌ها:

  • اسکلت‌ها را نابود کنید
  • یک کاپیتان اسکلت را بزنید
  • کله اسکتی که برای آن جایزه گذاشته شده را تحویل دهید

حالت The Ambitios Mercenary Trials بازیکنان را با تهدید موجودات مرده‌ای آشنا می‌کند که هنوز راه می‌روند و دریاها را تسخیر کرده‌اند! با این وجود اولین کاری که باید انجام دهید، نابود کردن ۲۰ اسکلت خواهد بود.

نابود کردن 20 اسکلت

انجام این کار هم بسیار ساده است؛ چراکه اسکلت‌ها عملا در هر جزیره‌ای که مقر نگهبانی نداشته باشد ظاهر خواهند شد و می‌توانید با پیدا کردن آن‌ها، مجددا این افراد به قبرستان هدایت کنید. با این حال دقت کنید که این اسکلت‌ها چندان هم بی‌دفاع نیستند و اسلحه مختلفی را در دست خواهند داشت؛ مانند شمشیر و یا سلاح گرم باروتی که می‌توانند با آن از راه دور به شما شلیک کنند.

البته جالب است بدانید که اسکلت‌های درمانده‌ای نیز وجود دارند که هرموقع به آن‌ها ضربه بزنید، از دست شما فرار کرده و با خوردن یک موز سعی می‌کنند تا خود را درمان کنند! همچنین گونه‌ای دیگر از این دشمنان در نزدیکی دریا و یا مکان‌های مرطوب ظاهر می‌شوند و عملا از همان رطوبت برای زنده ماندن و افزایش جان خود استفاده می‌کنند. به همین دلیل اگر با این نوع اسکلت‌ها مواجه شدید، بهتر است تا ابتدا آن‌ها را به سمت خشکی بکشانید و سپس حمله کنید.

در کنار موارد فوق، نوع دیگری اسکلت به نام Shadow Skeleton وجود دارد که همانند یک سایه شما را در مکان‌هایی خاص تعقیب خواهند کرد. دقت کنید که این موجودات در تاریکی و سایه‌ها کاملا در امان هستند و هیچ ضربه‌ای نمی‌تواند آن‌ها را از پای دربیارود؛ با این حال بهتر است در نور روز و بیرون با آن‌ها مبارزه کنید. اگر هم در یک زیرزمین یا هر مکان تاریک دیگری با آن‌ها درگیر شدید، اولین کاری که می‌کنید باید روشن کردن یک فانوس یا هر نوع نوری باشد تا بتوانید که آن‌ها را ببینید؛ سپس چند ثانیه فرصت دارید تا آن‌ها را قبل از اینکه دوباره در سایه‌ها فرو بروند بزنید. به هر حال اگر به صورت چند نفره سعی در تمام کردن این چالش دارید، بهترین کار این است که یک نفر را در مکانی بلند قرار دهید که مسئول نگه داشتن فانوس و تامین روشنایی باشد؛ سپس بقیه افراد به کشتن اسکلت‌های وحشتناک بپردازند!

در نهایت هم آخرین گونه از اسکلت‌ها نوع Golden Skeleton یا اسکلت طلایی خواهد بود که توسط طلا پوشش داده شده‌اند و به شدت کشتن آن‌ها سخت‌تر از هر نوع دیگری خواهد بود. به نحوی که اگر با شمشیر خود به آن‌ها ضربه بزنید، تیغه شما به عقب پرتاب خواهد شد و نمی‌توانید چند ضربه پشت سر هم را وارد کنید؛ همچنین هنگام زدن تیر، چندین گلوله را باید برای این موجودات طلایی رنگ حرام کنید تا بالاخره ذره‌ای از درصد سلامتی آن‌ها کم کنید. با این حساب، لازم است تا آن‌ها را به سمت دریا و یا آب بکشانید تا کمی آسیب‌پذیر شوند. همچنین در نظر داشته باشید که هرگز با شمشیر خود به آن‌ها حمله نکنید، بلکه از بشکه‌های باروت و بمب برای منفجر کردن آن‌ها استفاده کنید تا خیلی سریع کشته شوند.

برای اینکه متوجه شوید اسکلت‌ها به دنبال شما هستند، صدای مبارزه و موسیقی متن بازی پخش خواهد شد. پس از آن می‌توانید با نگاه کردن به اطراف خود به راحتی تشخیص دهید که موجوداتی لاغر اندام در حال بیرون کشیدن خود از میان خاک‌های اطراف هستند. با این وجود از هرآنچه که در دست دارید استفاده کنید تا ۲۰ اسکلت را نابود کنید. پس از آن، ماموریت اول شما به اتمام رسیده است.

کشتن یک اسکلت کاپیتان

دومین کاری که در این چالش باید انجام دهید، کشتن یک کاپیتان اسکلت خواهد بود؛ با این وجود همانطور که از اسمش هم پیداست، کشتن این مدل از اسکلت‌ها همچنان سخت‌تر از یک اسکلت عادی خواهد بود و در همان انواعی که ذکر شد، یعنی طلایی، سایه‌مانند، ساده و دریایی ظاهر خواهند شد که هرکدام قدرت‌های خاصی دارند.

برای پیدا کردن این موجودات، باز هم به مانند اسکلت‌های عادی تنها کافیست به جزایری بروید که مقر اصلی ندارند؛ سپس داخل آن بگردید تا یکی را پیدا کنید. همچنین بهترین و راحت‌ترین راه برای یافتن این اسکلت‌های خاص، گرفتن یک ماموریت از Order of Souls خواهد بود که در تمامی جزیره‌های دارای مقر پیدا می‌شود‌. سپس به اتاقک کشتی و Captain’s Table بروید تا به جزیره مورد نظر سفر کنید.

دقت کنید که این ماموریت برای کشتن اسکلت‌های کاپیتان خواهد بود و ممکن است با چندین نوع از آن‌ها برخورد کنید؛ در نتیجه، بهتر است که این کار را با دوستان خود انجام دهید تا چند نفری کار راحت‌تری را داشته باشید.

هنگامی که جزیره را برای پیدا کردن کاپیتان اسکلت‌ها می‌گردید، چندین موج حمله اسکلت‌های عادی به سمت شما انجام خواهد شد که خود به تمام کردن چالش اول کمک خواهد کرد. سپس متوجه می‌شود که رفته رفته اسکلت‌ها به جای حالت عادی، با یونیفورم و لباس‌های مخصوص ظاهر می‌شوند؛ در همان موقع می‌توانید خود را برای مقابله با یک یا چند کاپیتان و یک نبرد تمام عیار آماده کنید!

به هر حال همه آن‌ها را به قبرستان بفرستید، تا ماموریت دوم شما در این چالش به اتمام رسیده باشد.

تحویل دادن کله اسکلت

به اتمام رساندن این چالش نسبت به موارد قبل بسیار ساده‌تر است؛ چراکه پس از گرفتن ماموریت از Order of Souls و کشتن کاپیتان‌ها، کله آن‌ها پس از کشته شدن روی زمین خواند ماند که می‌توانید آن را بردارید. سپس می‌توانید آن را به دو پایگاه Order of Souls و یا Reaper Bounty تحویل دهید.

پایگاه Order of Souls در هر جزیره‌ای که دارای مقر اصلی باشد به راحتی قابل پیدا کردن است. با این وجود اگر از بازیکنان قدیمی بازی Sea of Thieves نبوده باشید، قاعدتا با پیدا کردن Reaper Bounty مشکل پیدا خواهید کرد و بهتر است کله اسکلت را به همان Order of Souls تحویل دهید.

بازی Sea of Thieves

تکمیل کردن چالش Ambitious Reaper در بازی Sea of Thieves

ماموریت‌ها:

  • هر نوع کله اسکلتی را به یکی از خدمتکاران مقر تحویل دهید
  • یک صندوقچه Reaper یا همان Reaper’s Chest را به مقر Repaer Bounty تحویل دهید

حالت چالش‌های Ambitious Reaper هم به مانند چالش قبلی درباره کشتن اسکلت‌ها و از این قبیل موارد خواهد بود؛ در نتیجه ممکن است با به پایان رساندن هر چالش، چالشی دیگر را هم به صورت ناخواسته تمام کنید.

تحویل دادن اسکلت

درست به مانند آخرین عمل در چالش The Ambitious Mercenary Trial در اینجا هم باید یک کله اسکلت را پیدا کرده و اینبار به جای Order of Souls به مقر Reaper’s Bounty تحویل دهید. با این وجود دقت کنید که شما باید این کله را فقط به خدمتکار Flame تحویل دهید که نماینده Reaper’s Bones است و در همان مخفیگاه Reaper’s Bounty پیدا می‌شود.

همچنین در نظر داشته باشید که در این چالش عملا شما هر نوع کله اسکلتی را می‌توانید به این گروه تحویل دهید؛ اما اگر جایزه بیشتری می‌خواهید، همان کله اسکلت کاپیتان را تحویل دهید تا بهترین کار را انجام داده باشید. برای این کار هم باید مجددا یک ماموریت در Order of Souls را دریافت کنید، یا در همان ماموریت قبلی به جای مقر Order of Souls کله کاپیتان را به مخفیگاه Reaper’s Bounty ببرید.

تحویل دادن صندوقچه

صندوقچه‌های مخصوص Reaper’s Chest نوعی هستند که کمتر از صندوقچه‌های عادی پیدا شده و می‌توانید آن‌ها را به Larrina هم تحویل دهید؛ اما برای به اتمام رساندن این چالش، تنها باید آن را به مخفیگاه Reaper’s Bounty ببرید.

برای پیدا کردن این صندوقچه‌ها، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید رفتن به سمت هر نوع از کشتی‌های شکسته شده است که در نقشه بازی Sea of Thieves پراکنده شده‌اند. همچنین برای پیدا کردن آن‌ها، باید به دنبال مکان‌هایی باشید که روی آن نورهای سبز و قرمزی دیده می‌شود؛ به جای صندوقچه‌های عادی که معمولا کبوترها به دور آن می‌چرخند. به علاوه، ممکن است که این نور را از راه بسیار دور ببینید و مجبور شوید تا مسافت طولانی را طی کنید؛ پس برای یک سفر دور و دراز هم آماده شوید!

یک نکته بسیار مهم درباره این صندوقچه‌ها هم این است که آن‌ها نفرین شده‌اند! یعنی هنگامی که آن را برداشته و داخل کشتی خود می‌گذارید، مکان شما برای سایر دزدان دریایی آنلاین و حاضر در بازی Sea of Thieves لو خواهد رفت و به هدفی مشخص برای آن‌ها تبدیل خواهید شد. پس اگر صندوق را برداشتید و داخل نقشه یک نشان اسکلت متحرک دیدید، بدانید که افرادی به دنبال شما هستند و بهتر است هرچه سریع‌تر خود را به مقر Reaper’s Bounty برسانید!

البته این صندوق‌ها چندان هم ارزشی ندارند و دارای جوایز خیلی خاصی نیستند، اما با این حال چه کسی از نابود کردن کشتی فردی که این صندوق را دارد بدش می‌آید؟

به همین دلیل شاید بد نباشد روش رفتن به حالت زیگ‌زاگی را امتحان کنید؛ چراکه با این کار کمی راه پیدا شدن در نقشه برای افراد را دشوار خواهید کرد. درحالی که اگر به صورت کاملا مستقیم حرکت کنید، آن‌ها دقیقا متوجه می‌شوند که شما قصد رفتن به Reaper’s Bounty و تکمیل چالش خود را دارید. همچنین در نظر داشته باشید که اگر این افراد شما را دیده‌اند، پس دیگر راه چاره‌ای به جز فرار کردن و مسابقه تا مکان مورد نظر را نخواهید داشت! در غیر این صورت گیر افتاده و به بدترین شکل ممکن توسط چند دزد دریایی غارت خواهید شد.

بازی Sea of Thieves

نحوه تکمیل چالش The Firestarter Trial

ماموریت‌ها:

  • یک اسکلت را آتش بزنید
  • یک ماهی Devilfish در The Devil’s Roar بگیرید
  • در منطقه The Devil’s Roar وارد یک جزیره شوید

در چالش The Firestarter Trial شما باید در جزیره شیاطین قدم گذاشته و در مناطق ممنوعه ماهی‌گیری کنید!

آتش زدن اسکلت

راحت‌ترین راه برای انجام این کار استفاده از بمب‌ها خواهد بود. این بمب‌ها را به راحتی می‌توانید در نزدیکی توپ‌های کشتی خود پیدا کرده و یا توسط بشکه‌های باروت که عملا در تمامی نقاط بازی Sea of Thieves وجود دارند پیدا کنید. با این وجود درحالی که می‌توانید این بمب‌ها را برای منفجر کردن با توپ‌های کشتی خود استفاده کنید، این قابلیت نیز وجود دارد که آن‌ها را روی زمین انداخته و با روشن کردنش همه جا و هرکسی که در محدوده اطراف آن قرار دارد را آتش بزنید.

با این حساب، تنها کافیست تا یک اسکلت را پیدا کنید و سپس آن را با یکی از این بمب‌ها آتش بزنید. البته دقت کنید که فاصله خود را با این موجودات حفظ کنید، چراکه پس از آتش زدن آن‌ها اگر نزدیک شوید، خود نیز به همان شکل آتش خواهید گرفت!

گرفتن یک ماهی Devilfish

برای انجام این ماموریت تنها کافیست که به محدوده منطقه وحشتناک Devil’s Roar سفر کرده و یک ماهی شیطانی را در آب‌های آزاد و به دور از جزیره‌ها شکار کنید. البته برای این کار می‌توانید از طعمه‌های ماهی‌گیری هم برای افزایش شانس خود استفاده کنید.

همچنین در نظر داشته باشید که اصلا نیازی به پختن یا بردن ماهی به مکانی خاص نخواهید داشت و به محض گرفتن آن، چالش شما به اتمام خواهد رسید.

رفتن به یک جزیره در منطقه The Devil’s Roar

پس از چالش قبلی برای گرفتن یک ماهی، شاید این یکی از ساده‌ترین ماموریت‌هایی باشد که به پایان رساندنش احتمالا بدون اطلاع خود شما انجام می‌شود!

برای تکمیل این ماموریت تنها کافیست که به منطقه سمت شرق نقشه بازی Sea of Thieves بروید و در نهایت داخل یکی از جزیره‌های آن شوید که شامل مقر Morrows Peak هم خواهد بود. سپس سوار کشتی شوید و به هرجا که می‌خواهید بروید! به همین راحتی چالش شما به اتمام می‌رسد.

منبع: The Gamer

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.