بهترین بازی های ترسناک اندرویدی + لینک دانلود

در این مطلب به معرفی 7 بازی ترسناک موبایل که می توانید در سال 2021 روی سیستم عامل‌های اندروید و ios بازی کنید؛ خواهیم پرداخت. با زیپ فا همراه باشید.

ژانر وحشت تنها مختص به صنعت سینما یا ادبیات نبوده و امروزه پای داستان‌های ترسناک به بازی‌های کامپیوتری هم باز شده است. علاقه مندان به قصه‌های وحشت اور و داستان‌های هولناک روز به روز افزایش می‌یابد و این ژانر و سبک ترس بیشتر از پیش محبوب می‌شود.

طی چند سال اخیر با رونق گرفتن بازی‌های ترسناک در بین سازندگان بازی‌های کامپیوتری، توجه طراحان بازی‌های پلتفورم موبایل هم به این سبک جلب شد. رفته رفته سازندگان به ساختن بازی‌هایی اقدام کردند که روی سیستم عامل‌های اندروید و ios قابل اجرا بوده و نسبت به بازی‌های انحصاری کنسول‌های بازی هزینه کمتری برای کاربران به همراه داشت.

بازی ترسناک موبایلی

هم اکنون ژانر وحشت به یکی از محبوب‌ترین ژانرها در بین بازی‌های موبایلی تبدیل شده و هر ساله تعدادی بازی جدید به لیست این بازی‌ها افزوده می‌شود.  در ادامه به  معرفی 7 بازی ترسناک موبایل که می توانید در سال 2021 روی هر دو سیستم عامل اندروید و ios بازی کنید خواهیم پرداخت.

مطلب مرتبط: ترسناک ترین بازی های کامپیوتری

بازی ترسناک موبایل

Scary Mansion

همانگونه که از نام بازی مشخص است، شخصیت اصلی داستان این بازی یک پست‌چی بیچاره است که در دام ترسناکی گرفتار می‌شود. در بازی Scary Mansion پست‌چی بیچاره‌ای را می‌بینیم که توسط مرد میان‌سالی گروگان گرفته شده و مورد آزار قرار می‌گیرد. در این بازی شما در نقش پست‌چی حاضر خواهید شد و باید تلاش کنید تا از دست این پیرمرد دیوانه که Dr. Crow نام دارد فرار کنید.

در بازی با تعداد زیادی معما روبه‌رو خواهید شد که بهتر است هرچه سریع‌تر پاسخ آنها را بیابید زیرا اگر زود به خود نجنبید دست و پاهای شما قطع خواد شد. علاوه بر معما‌ها و پازل‌های وحشت‌ناک تعداد زیادی تله و دام سر راه شما قرار خواهند گرفت تا شما را برای همیشه در دام این مرد روان‌پریش نگه دارند.

بازی ترسناک موبایل

Slendrina: The Cellar

سری بازی‌های Slenderman creepypasta مخصوصا پس از انتشار بازی Granny که اسپین‌آفی از داستان اصلی بود، بسیار مورد توجه قرار گرفتند و هم اکنون چندین نسخه متفاوت از این مجموعه موجود است. با این حال در بین تمامی بازی‌ها نسخه Slendrina: The Cellar متفاوت‌تر و ترسناک‌تر به نظر می‌رسد. مانند ما بقی بازی‌های سری این بار نیز شما در یک خانه متروکه و جن‌زده حبس شده‌اید.

Slendrina روح دخترکی است که در این خانه ترسناک بلای جان شما شده است و تنها خواسته او این است که او را تنها بگذارید تا به حمام دل‌خواه خود برسد و استحمام کند، با این حال مطمنن هنگامی که به دنبال راه فرار از این خانه ترسناک هستید، با او روبه‌رو خواهید شد و او نیز خشم خود را به شما ابراز می‌کند. تنها راه شما باری فرار پیدا کردن کلید2ها و کتاب‌هایی است که در خانه پنهان شده‌اند و به شما در حل معما‌هایی که منجر به یافتن راه فرار می‌شوند کمک می‌کنند.

 

بازی ترسناک موبایل

Evil Nun: Horror in The School

متاسفانه راهبه‌های شرور همه جا هستند این بار هم آنها در یک بازی ترسناک موبایل قایم شده‌اند. در بازی Evil Nun: Horror in The School با توجه به نام بازی شما در مدرسه‌ای گیر افتاده‌اید که یک راهبه وحشی در آن پرسه می‌زند. وظیفه شما نجات دادن جان دیگر دانش آموزانی است که در مدرسه گرفتار شده و یا از ترس مادر روحانی خطر ناک با دندان‌های تیز و زیاد، پنهان شده‌اند.

او قدرت شنیداری بسیاری خوبی دارد پس هر کجا که هستید هر طور که شده هیچ سر و صدایی ایجاد نکنید چرا که Evil Nun به سراغ شما آمده و احتمالا با چکش خطرناک خود به شما حمله می‌کند و گوشت شما را می‌جود. اگر که حس می‌کنید او به شما نزدیک می‌شود فورا پنهان شوید.

 

بازی ترسناک موبایل

Dead by Daylight Mobile

مرگ پیش از طلوع آفتاب، خود عنوان بازی گواه ماهیت ترسناک و هیجان‌انگیز آن است. بازی Dead by Daylight یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ترسناک برای کنسول‌های بازی و رایانه‌های شخصی است و کماکان طرفداران ژانر وحشت با این بازی آشنا هستند. با این حال به تازگی ورژن جدیدی از این بازی منتشر شده که مخصوص پلتفورم موبایل و سیستم عامل‌های اندروید و ios است.

در این بازی بازیکنان در سیستم بازی مولتی پلیر به گروه‌های پنج نفره تقسیم می‌شوند و از بین این افراد یک نفر شکارچی و دیگران شکار می‌شوند. فضای بازی بسیار ترسناک و عجیب بوده و بازیکنان در مکان‌های رعب آور به قتل می‌رسند. در این بازی برای طراحی شخصیت‌های بازی از شخصیت‌های نام آشنایی در فیلم‌های ترسناک از جمله Michael Myers، the Demogorgon و Ghost Face الهام گرفته شده است.

 

بازی ترسناک موبایل

Endless Nightmare: 3D Creepy & Scary Horror Game

داستان بازی Endless Nightmare چینش منسجم و مشخصی ندارد اما با این حال بسیار پر تنش بوده و شما را بسیار وحشت زده خواهد کرد. در این بازی شما کنترل شخصیتی به نام جیمز را بر عهده دارید، جیمز افسر پلیس است و روزی هنگامی که از محل کارش به خانه بازمی‌گردد، همسر و فرزند خود را مرده می‌یابد. جیمز حراسان به دنبال قاتل می‌گردد که متوجه می‌شود شخصی داخل خانه است. یک زن دیوانه که ظاهری ترسناک دارد با چاقو به او می‌کند. هرگز به چشمان او نگاه نکنید و از ایجاد سر و صدا بپرهیزید.

 

بازی ترسناک موبایل

Layers of Fear: Solitude

سازندگان بازی Layers of Fear: Solitude به طرز شگفت آوری روی افکت‌های صوتی و موسیقی این بازی کار کرده‌اند و از نظر سمعی به شدت تحت تاثیر این بازی قرار خواهید گرفت. در برخی قسمت‌های بازی مانند باز کردن کشوهای کمد یا چرخاندن دستگیره در برای مدتی فضای بازی در سکوت فرو می‌رود، همان لحظه‌ای که کاملا در آرامش فرو می‌روید؛ در حساس‌ترین لحظه با صداهای وحشت‌ناکی وحشت زده خواهید شد. در طول بازی در بین اتاق‌های مرموز و راهرویی عجیب و پیچ در پیچ قدم برداشته و گاها گم می‌شوید در این هنگام ترس و وحشت مانند خزنده‌ای هنگام تجربه بازی به سمت شما خزیده و شما با لایه‌هایی متفاوت از ترس آشنا می‌شوید. در این بازی شما نقاشی را دنبال می‌کنید که قصد دارد آثار و شاهکار خود را کامل کند. او قصد دارد شاهکارش به گونه‌ای دیده شود که گویی در یک عمارت ویکتوریایی قرار دارد و این نقاشی رازهای گذشته خود را روایت می‌کند.

 

بازی ترسناک موبایل

Sinister Edge

بازی‌های موبایلی معمولا از گرافیک خوبی بهره نمی‌برند و کیفیت بصری پایینی دارند اما با این حال Sinister Edge نمونه بسیار خوبی از یک بازی برای پلتفورم موبایل در ژانر وحشت است که از گرافیک بالایی برخوردا است. اگر شش بازی ترسناک موبایل که تا کنون برای شما معرفی شد، به حد کافی ترسناک نبودند، Sinister Edge همان بازی خواهد بود که برای وحشت زده شدن به دنبال آن می‌گردید.

در این بازی شما چیزی را گم کرده‌اید و در طول بازی تلاش می‌کنید تا ان را پیدا کنید و در این مسیر موجودات و اشباح ترسناکی به سراغ شما می‌آیند و سد راه شما می‌شوند. این بازی پر از تصمیمات سخت و غیر شهودی است و قلب شما را به تپش می‌انداز. چیزی که گم کرده‌اید و در طول بازی به دنبال آن می‌گردید، چیزی نیست جز خانوادتان.

این آثار تنها بخشی از صد‌ها بازی ترسناکی است که می‌توانید روی گوشی‌همراهتان تجربه کنید. اگر عناوین دیگری می‌شناسید که می‌تواند در این لیست قرار بگیرد، خوشحال می‌شویم که در قسمت نظرات با ما و کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

منبع: squadstate

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.