بازی Call of Duty: Warzone

11 نکته که به شما برای بردن در بازی Call of Duty: Warzone کمک می کند

هفته‌ گذشته در حدود 50 میلیون بازیکن به‌طور آنلاین در حال تجربه‌ بازی Call of Duty: Warzone بودند و این یعنی سازندگان توانسته‌تمپ به خوبی نیاز بازی‌بازان را در بازی یاد شده برطرف سازند. راضی کردن 50 میلیون بازی‌باز که هرکدام نظر و سلیقه‌ای متمایز از یکدیگر را دارند به هیچ وجه کار آسانی نیست. در هرصورت باتوجه به محبوبیت و فراگیر بودن عنوان یاد شده، در ادامه مطلبی تهیه شده است که به شما برای بردن در بازی Warzone کمک می‌کند. با زیپ‌ فا همراه باشید.

سرعت عمل بیشتری داشته باشید

می‌توانید زمان رسیدن به میدان جنگ را کوتاه کنید و سریع‌تر از حالت عادی به میدان نبرد وارد شوید. برای این کار می‌توانید چتر نجات را قبل از اینکه به حالت سقوط آزاد برگردید باز کنید. استفاده از چترنجات کمک می‌کند تا زمان کمتری در آسمان باشید. البته حضورتان به‌عنوان اولین نفر در میدان جنگ به این معنا نیست که تجهیزات و موقعیت بهتری پیدا می‌کنید. البته باید به این مسئله هم اشاره کنیم که سریعتر وارد شدن به میدان نبرد به شما کمک می‌کند تا درگیر نبرد با افرادی که در هوا شروع به تیراندازی می‌کنند نشوید.

دشمنانتان را قبل از اینکه فرود بیایند از بین ببرید

اگر بتوانید قبل از شروع کار چندین رقیب را از میدان به در کنید، چرا این کار را انجام ندهید؟

بازی Warzone می‌تواند تا 150 بازیکن را در خود جای دهد، با این کار هر بازیکنی که زودتر وارد شود شما را یک قدم به پیروزی و موفقیت نزدیک می‌کند به عبارتی کار شما  به مراتب آسان‌تر می‌شود. این یکی از حقه‌هایی است که بازیکنان می‌توانند رقیبان خود را بوسیله‌ آن در هوا و قبل از آنکه به میدان نبرد وارد شوند شکست دهد. برای انجام این کار شما باید قبل از قرار گرفتن در محلی که چتر نجاتتان را باز ‌می‌کنید، اسلحه‌ مورد نظرتان را انتخاب و سپس شروع به تیراندازی کنید.

بازی Call of Duty: Warzone

با استفاده از پهپاد یا ابزارهای مشابه دشمنانتان را در نقشه پیدا کنید

استفاده از ابزارهای خاص خود شگفتی بسیار زیادی دارد. اگر ابزارهای خاصی را انتخاب کنید همانند UAV می‌توانید در محدوده‌ خاصی از نقشه مکان دقیق دشمنان را که در نزدیکی شما هستند ببینید. ترفندهایی نیز وجود دارند که شما می‌توانید از UAV برای سه بازیکن مختلف و هم تیمی خود استفاده کنید و مکان دقیق 147 بازیکن دیگر را مشاهده کنید. نکته‌ اصلی استفاده از UAV این است که رایگان نبوده و باید برای آن باید 4000 دلار هزینه (که با لوت کردن در درون بازی بدست می‌آید) پرداخت کنید. همچنین توجه داشته باشید UAV برای مدت زمان محدودی در دسترس است.

بازی Call of Duty: Warzone

از پینگ استفاده کنید

در این بازی پینگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این به شما کمک می‌کند که دشمنان خود را به خوبی نشانه گذاری کنید و در زمان مناسب آن‌ها را مورد هدف قرار دهید. این می‌تواند راهی برای اگاه سازی هم تیمی‌ها از رویدادهای اطراف آن‌ها باشد. اگر دوبار دکمه‌ پینگ را بزنید می‌توانید به هم تیمی‌هایتان هشدار دهید که دشمنی به آن‌ها نزدیک می‌شود.

پینگ بازی Call of Duty: Warzone

غنیمت‌ها را با هم تیمی‌هایتان به اشتراک بگذارید

در قسمت پایین و سمت چپ صفحه می‌توانید امور و وضعیت مالی تیم را مشاهده کنید. اگر میزان سرمایه‌ تیم را افزایش دهید برای تهیه اقلام مختلف می‌توانید از صندوق تیم کمک بگیرید. بنابراین همیشه مطمئن شوید که بخشی از پول و غنائم را با هم تیمی‌هایتان به اشتراک گذاشته‌اید.


..:: برای دانلود بازی Call of Duty: Warzone کلیک کنید ::..


اسلحه‌ها را بهینه کنید

سعی کنید اسلحه‌هایتان را در هر جایی که پیدا می‌کنید چه در سنگر و چه در میدان نبرد ارتقاء دهید. با انجام این کار هنگام تیراندازی دقت نشانه‌گیری شما افزایش می‌یابد و به شما کمک می‌کند که نشانه‌گیری و در نهایت تیراندازی دقیق‌تری داشته باشید. این عمل می‌تواند بارها جان شما را در بازی و نبردهای مختلف نجات دهد.

پیروزی در بازی Call of Duty: Warzone

هر از چندگاهی به سراغ تکمیل ماموریت‌ها بروید

این بهترین راه برای بدست آوردن پول و غنیمت است. ماموریت‌های جدید فرصتی مناسب برای شما هستند. توجه داشته باشید انجام ماموریت‌ با غارت کردن دشمنان کاملا متفاوت است. همواره ماموریت‌ها در دسترس قرار می‌گیرند حتی اگر آن‌ها را انجام ندهید. به هرصورت همان‌طور که قبلا هم اشاره داشتیم این ماموریت‌ها توانایی‌های ویژه‌ای به شما می‌دهد که در مناطق کوچک‌تر و خاص بسیار کاربردی خواهد بود. با این حال مهم است به یاد داشته باشید که یک تیم نمی‌تواند بیشتر از یک ماموریت را در یک زمان انجام دهد.

چست های بازی Call of Duty: Warzone

از بسته‌هایی که آماده کرده‌اید استفاده کنید

در جریان بازی Call of Duty: Warzone مدت زمان زیادی را صرف برداشتن سلاح‌های مختلف و همچنین شخصی‌سازی و ارتقاء آن‌ها می‌کنید. این در حالی است که شما امکان دریافت تجهیزات به صورت آنلاین هم دارید. به این ترتیب می‌توانید از توانایی‌های مختلف در هر زمانی بهره‌مند شوید و ریکاوری یا میزان بهبودیتان را تسریع بخشید؛ در واقع می‌توان گفت سرعت عمل خود را افزایش دهید.

اگر پول کافی برای تهیه‌ بسته‌ها‌ ندارید، می‌توانید نقاطی که بسته‌ها سقوط می‌کنند را دنبال کنید و در نهایت تمام محتویات آن‌ها را غارت کنید. این عمل نیز بسیار مفید بوده و به راحتی می‌توانید امتیاز بالایی کسب نمایید. لازم به ذکر است که بسیاری از بازیکنان نیز همانند شما برای غارت به سمت این نقاط می‌آیند بنابراین باید خود را برای نبردی نسبتا دشوار آماده کنید.

..:: برای دانلود بازی Call of Duty: Mobile کلیک کنید ::..

مراقب سیگنال‌‌های فلر باشید

در بالا دیدیم که چگونه می‌توانید با هم تیمی‌هایتان مواردی را به اشتراک بگذارید. اما در ادامه تصمیم داریم بگوییم مراقب سیگنال‌هایتان باشید. استفاده از فلر و مواردی که سیگنال درست می‌کنند می‌توانند سبب جلب نظر رقیبانتان به شما یا هم تیمی‌هایتان بشود. به خاطر داشته باشید که کوچکترین حرکتی می‌تواند نبرد سختی را بین دو تیم ایجاد کند. معمولا  تیم‌های رقیب هنگامی که سیگنالی مشخص شود برای کشتن نفرات‌ تیم مقابل اقدام می‌کنند. بنابراین مهم است که به عنوان بازیکنی حرفه‌ای مراقب سیگنال‌ها و فلرها باشید چراکه امکان دارد همان لحظه که رقیب ضعیفی را از بین می‌برید یکی از دوستان یا هم تیمی‌های شما آسیب ببیند.

همیشه از سپر استفاده کنید

برخلاف دیگر عناوین سبک بتل رویال، سپر در بازی Warzone شامل کلاه ایمنی و یا محافظ دنده‌ها نیست. درواقع آن‌ها یک نوع پوشش یا صفحه هستند که در زیر لباس‌های نظامی به کار گرفته می‌شوند. هر بازیکنی می‌تواند با استفاده از سه پوشش در زیر لباس نظامی خود جان خود را تا 250 درصد افزایش دهد. با این حال، هر بازیکنی می‌تواند تا 5 پوشش را هم ذخیره کند و در صورت نیاز بوسیله‌ این پوشش‎ها به هم تیمی‌های خود کمک کند.

پیروزی در Gulag در بازی Warzone

چگونه به هم‌تیمی خود در Gulag کمک کنید؟

می‌توانید به هم تیمی‌هایتان که در Gulag اسیر شده‌اند کمک کنید با دقت به موقعیت دشمن و با استفاده از بالکن‌ یا هر جایی که برای شما دید باز و بهتری ایجاد می‌کند. در حقیقت بسیاری از بازیکنان می‌توانند با پرتاب سنگ روی مواد منفجره C4 در میدان نبرد یا حمله‌ مستقیم به دشمنان، آن‌ها را بکشند و هم تیمی‌های خود را نجات دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.