بازی Among Us

بازی در سبک بازی Among Us که می‌ توانید با دوستان خود تجربه کنید

بازی Among Us طی یک ماه گذشته بیشترین دانلود را در میان عناوین مختلف، در فروشگاه پلی استور و اپ استور داشته و توانسته است تا توجه کاربران بسیاری را از بازی Fall Guys بردارد و به سمت خود بگیرد. با این وجود، جالب است بدانید که بازی‌های زیادی مانند این عنوان وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را با دوستان خود تجربه کنید. به این منظور، امروز در زیپ فا با ما همراه باشید تا به معرفی هشت بازی دیگر به مانند بازی Among Us بپردازیم.

دقت کنید که این بازی‌ها از نظر ساختاری و اجتماعی بودن انتخاب شده و تنها قاعده کلی آن‌ها به بازی Among Us شباهت خواهد داشت.

  1. بازی Deceit

یکی از مهم‌ترین دلایلی که این بازی به عنوان یک مشابه برای بازی Among Us در نظر گرفته شده، موضوع خیانت و اعتماد است. در بازی Deceit شما باید افراد بی‌گناه را پیدا کرده و اعتماد آن‌ها را جلب کنید؛ سپس سعی کنید تا با یکدیگر دوام بیاورید.

در بازی Deceit، شما در یک تیمارستان بیماران روانی خواهید بود که همراه با ۵ بازیکن دیگر، باید ماموریت‌هایی را برای خروج خود پیدا کنید؛ درحالی که دو نفر از میان شما به یک ویروس کشنده آلوده خواهند بود.

هدف شما در این بازی، پیدا کردن افراد سالم و مبارزه با افراد آلوده است که هیچ نشان خاصی ندارند و ممکن است به سرعت شما را گول زده و سپس بکشند.

این بازی در سبک شوتر اول شخص بوده و تفاوت‌های بسباری را از نظر گیم پلی خواهد داشت. همچنین هر دو حالت تک‌نفره و چند نفره نیز در این عنوان قابل تجربه خواهند بود. بازی Deciet هم‌اکنون برای پلتفرم رایانه شخصی به صورت رایگان از طریق فروشگاه استیم، در دسترس کاربران قرار دارد.

بازی Among Us
  1. بازی Project Winter

در این بازی، باز هم شما با موضوع خیانت، اعتماد و دوام آوردن مقابله خواهید کرد؛ درحالی که همانند بازی Among Us لازم است تا همراه با یاران خود ماموریت‌هایی مانند ساختن تحهیزات، پیدا کردن منابع و همچنین ارتقا وسایل خود انجام بدهید تا قدرت بیشتری را کسب کنید.

گرچه در میان انجام دادن این ماموریت‌ها، خیانتکارهایی در میان شما وجود خواهند داشت که ممکن است تنها با یک دروغ ساده، کل تیم را با یکدیگر دشمن کرده و خود در پایان پیروز شوند. البته بر خلاف بازی Among Us در این بازی شما می‌توانید با هم‌تیمی‌های خود به صورت صوتی حرف بزنید.

بازی Project Winter در حال حاضر با قیمت ۱۹.۹۹ دلار در فروشگاه استیم، در دسترس کاربران قرار دارد.

  1. بازی Town of Salem

این عنوان یکی از بهترین بازی‌های در سبک بازی Among Us است که برای پلتفرم رایانه شخصی، پلتفرم اندروید و پلتفرم iOS در دسترس قرار دارد. همچنین بازی Town of Salem یکی از قدیمی‌ترین بازی‌های اجتماعی با ۸ بیلیون کاربر است که یکی از برتری‌های آن داشتن حد ۱۵ بازیکن در هر دست است؛ درحالی که بازی Among Us تنها ۱۰ بازیکن را مجاز به حضور در یک دست می‌کند.

به علاوه، شما در این بازی می‌توانید از میان ۳۳ شخصیت متفاوت یکی را انتخاب کرده و بر خلاف بازی Among Us خودتان نقش خود را انتخاب کنید! نقش‌های حاضر در این بازی شامل شهروند عادی، مافیا، قاتل سریالی، آتش‌زن و یا فرد بی‌طرف باشد. هویت هر فرد در بازی پنهان بوده و افراد شهروند باید تلاش کنند تا از سایر افراد حفاظت کنند؛ درحالی که مافیا و قاتل، هدف کشتن تمامی بازیکنان را در سر خواهند داشت.

بازی Town of Salem هم‌اکنون به صورت رایگان در فروشگاه پلی استور و فروشگاه اپ استور، و همچنین به قیمت ۴.۹۹ دلار در فروشگاه استیم برای پلتفرم رایانه شخصی دسترس کاربران قرار دارد.

  1. بازی Werewolf Online

بازی Werewolf Online آنلاین نسبت به سایر عناوین سبک اجتماعی و تعاملی، دنیای گسترده‌تری را در مقابل بازیکنان قرار خواهد داد. در این بازی، شما در روستایی خواهید بود که سعی دارید تا آن را ارتقا داده و از مردمانش در مقابل شیاطین محافظت کنید؛ درحالی که بین بازیکنان، افراد خیانتکاری وجود دارند که قصدشان نابودسازی روستا خواهد بود.

در بازی Werewolf Online شانزده بازیکن وجود خواهند داشت، اما این تمام ماجرا نیست، بلکه به جز روستای شما، چند تیم و روستا دیگر نیز حضور خواهند داشت که قصد آن‌ها دوام آوردن تا آخرین لحظه خواهد بود. کلید پیروزی در این بازی با تیمی خواهد بود که زودتر از بقیه افراد خیانتکار را خارج کرده و در نهایت، روستا را در مقابل نیروهای شیطانی در امان نگه دارد.

این بازی در حال حاضر برای پلتفرم اندروید و پلتفرم iOS به صورت رایگان قابل دریافت خواهد بود.

بازی Among Us
  1. بازی Secret Neightbor

بازی Secret Neighbor از میان معدود عناوینی است که در سبک بازی Among Us و برای کنسول ایکس باکس وان منتشر شده است.

بسیاری از کاربران تا به امروز درخواست‌های زیادی برای عرضه بازی Among Us در کنسول ایکس باکس وان و کنسول پلی استیشن 4 داده‌اند، اما بنا بر ساختار و گیم پلی منحصر به فرد آن، این امر همچنان توسط سازندگان عملی نشده است.

با این وجود، بازی Secret Neighbor برای کنسول ایکس باکس در دسترس خواهد بود و در آن، ۶ بازیکن نقش بچه‌هایی که قصد دارند تا یواشکی وارد خانه یکی از همسایه‌ها شوند را ایفا خواهند کرد؛ درحالی که یکی از افراد، خود صاحب خانه خواهد بود و می‌تواند تک تک بازیکنان را حذف کند.

بازیکنان در این بازی باید سعی کنند تا در زیر زمین را با انجام دادن برخی ماموریت‌ها باز کنند، اما بازی جایی جذاب خواهد شد که سایر افراد توسط صاحب خانه حذف می‌شوند و شما مجبور به فرار و تلاش بیشتر برای رسیدن به هدف خود خواهید شد.

بازی Secret Neighbor در حال حاضر برای کنسول ایکس باکس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی با قیمت ۱۹.۹۹ دلار در دسترس کاربران قرار دارد.

بازی Among Us
  1. بازی Werewolves Within

درحالی که بازی قبلی تنها برای کنسول ایکس باکس وان در دسترس قرار داشت، حتما کاربران پلی استیشن 4 هم به دنبال یک بازی در این سبک خواهند بود. اینجاست که بازی Werewolves Within خود را نشان می‌دهد؛ گرچه نظرات کاربران درباره این عنوان در ابتدا چندان هم مثبت نبود، اما با وجود اینکه بازی‌های کمی در این سبک برای کنسول پلی استیشن 4 وجود دارند، کاربران نیز ترجیح می‌دهند تا آن را بازی کنند.

این بازی در روستایی به نام Gallowston و در دوران قرون وسطی خواهد بود که در آن، شما همراه با ۷ نفر دیگر سعی خواهید داشت تا مردم را از دست یک گرگینه نجات دهید؛ درحالی که این گرگینه، در میان خود افراد خواهد بود. البته نکته قابل توجه اینجاست که این بازی، در سبک واقعیت مجازی (VR) خواهد بود.

بازی Werewolves Within در حال حاضر به قیمت ۱۹.۹۹ دلار برای کنسول پلی استیشن 4 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی (از طریق فروشگاه استیم) در دسترس قرار دارد.

بازی Among Us
  1. بازی Unfortunate Spacemen

این عنوان نیز همانند بازی Among Us در فضا زخ خواهد داد، جایی که ۱۶ فضانورد باید تلاش کنند تا از دست یک موجود عجیب فرار کنند. در این بازی برای نجات جان تیم، باید تمام تلاش خود را برای به اتمام رساندن ماموریت‌ها انجام دهید.

در بازی Unfortunate Spacemen برای صحبت و ایجاد تعامل میان بازیکنان، برخلاف بازی Among Us اینجا قابلیت چت صوتی در دسترس خواهد بود. همچنین شما می‌توانید در این بازی حالت‌های متفاوتی مانند بخش داستانی و یا Survival را تجربه کنید که هر کدام ویژگی‌های خاصی را خواهند داشت.

بازی Unfortunate Spacemen در حال حاضر به صورت رایگان از فروشگاه استیم قابل دریافت خواهد بود.

بازی Among Us
  1. بازی Enemy on Board

بازی Enemy on Board یکی دیگر از عناوین رایگانی است که شباهت بسیار زیادی را به بازی Among Us دارد. در این بازی، یک تیم ۸ نفره در مکانی برای انجام برخی ماموریت‌ها وجود خواهند داشت درحالی که دو نفر از آن‌ها، درواقع آدم فضایی و خیانتکار هستند.

بیگانه‌ها به راحتی بین سایر بازیکنان خود را جا خواهند کرد و زمانی بازی به اوج خود می‌رسد که آن‌ها راه‌های ارتباطی بین کاربران را قطع کرده و استرس از دست دادن جان خود به کاربران منتقل می‌شود.

در مجموع، هم از نظر گیم پلی و هم از نظر ویژگی‌های بصری، این عنوان بیشترین شباهت را به بازی Among Us دارد؛ پس اگر به دنبال یک بازی رایگان و در سبک اجتماعی برای پلتفرم رایانه شخصی هستید، بازی Enemy on Board در حال حاضر در فروشگاه استیم برای شما قابل دریافت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.